Gå til hovedindhold

Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort

SonyHøjttalereEAN: 4548736158948
Pris fra 943 krtil 1.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 556 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 818 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 943 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony LinkBuds SRS-LS1 Højttaler Sort
943 kr
Til butik
Sony LinkBuds SRS-LS1 Højttaler Sort billede

Produktinformation

Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: SRSLS1B.CE7
EAN: 4548736158948
Varenr.: 1002527633
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort
1.040 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sony SRS-LS1 LinkBuds - bærbar Bluetooth-højttaler, sort
-27%1.089 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony SRS-LS1 LinkBuds - bærbar Bluetooth-højttaler, sort billede

Produktinformation

Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sortGenereltBeskyttelse: Vandresistent, sprøjteresistentDesignegenskaber: Indbygget bæreremEgenskaber: DSPstereoparringSound Diffusion ProcessorFast Pair-teknologisamtidig tilslutningAuto PlayAuto SwitchHurtig adgangMicrosoft Swift PairFås i farverne: SortHåndfri funktion: JaIndelukkedesign: Passiv radiatorMikrofon: JaProdukttype: Højttaler - til transportabel brugHøjttalersystemApp-kontrolleret: JaBluetooth audiocodec: SBC, AACBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Headset Profile (HSP)Serial Port Profile (SPP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Ekstra egenskaber: EkkoannulleringForstærker: IntegreretFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHøjttalertype: 2-vejs - aktivInterface: Bluetooth 5.2Kontroller: Lydstyrke, afspil/pauseLydeffekter: Digital Sound Enhancement Engine (DSEE)HøjttalersystemdetaljerDriverdetaljer: Højttaler: tweeter-driver | Højttaler: woofer-driver - X-Balanced SpeakerTilslutningerForbindelsestype: USB (kun strøm) (USB Type-C)

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Bluetooth-højtalere
Vægt: 0.93g
EAN: 4548736158948
Varenr.: 2136437
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony SRS-LS1 LinkBuds - bærbar Bluetooth-højttaler, sort
-27%1.109 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony LinkBuds SRS-LS1 Højttaler Sort
1.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Linkbuds Speaker Sort
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK943 kr943 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.040 kr1.040 krKøb
3Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
4Vivas DK1.109 kr1.178 krKøb
5Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
6Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort

PriceData har fulgt prisen på Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 818 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.055 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 958 kr.

Den nuværende pris på 943 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sony LinkBuds SRS-LS1 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 2-vejs - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026943 kr58 kr (7%)
5. maj 2026885 kr67 kr (8%)
21. apr. 2026818 kr108 kr (12%)
18. apr. 2026926 kr129 kr (12%)
16. apr. 20261.055 kr7 kr (1%)
14. apr. 20261.048 kr20 kr (2%)
13. apr. 20261.028 kr39 kr (4%)
2. apr. 2026989 kr18 kr (2%)
1. apr. 2026971 kr2 kr (0%)
31. mar. 2026969 kr103 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret