Gå til hovedindhold

Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

SonyComputer – tilbehørEAN: 4548736150157
Pris fra 18.672 krtil 30.719 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12.047 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14.722 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18672 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony Bravia Professional Displays BZ35L Series FW-85BZ35L 85" 4K UHD (2160p)
18.672 kr
Til butik
Sony Bravia Professional Displays BZ35L Series FW-85BZ35L 85" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L - 85" Diagonal klasse BZ35L Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: FW-85BZ35L
EAN: 4548736150157
Varenr.: 1001345463
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
19.490 kr
Til butik
Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Fladskærm til digital skiltning med et 85" Direct LED VA-panel, 4K UHD-opløsning, 4K HDR-billedgengivelse og Android TV-platform til professionel 24/7-drift. Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L er designet til detail-, virksomheds- og uddannelsesmiljøer og leverer klare, farverige 4K HDR-billeder med høj kontrast, brede betragtningsvinkler og pro-venlige funktioner, der forenkler integration og deling af indhold i forbundne AV-opsætninger. 4K UHD (3840 x 2160) med HDR10, Dolby Vision og Hybrid Log-Gamma (HLG) Direct LED-baggrundsbelysning med rammedæmpning og Dynamic Backlight Control Høj lysstyrke (550 cd/m²) og brede 178° betragtningsvinkler Android TV med Google Play, Chromecast built-in og Apple AirPlay-understøttelse Tilslutning: Wi-Fi, LAN, RS-232C og 4x HDMI Kommercielle funktioner: IPTV, HTML5-understøttelse, Multicast-klar, HDMI auto wake, BRAVIA Signage Free, Multi Display Setting Bygget til at holde dine budskaber synlige og ensartede; den understøtter pålidelig, professionel digital skiltning og effektiv medarbejderkommunikation døgnet rundt.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: FW-85BZ35L
EAN: 4548736150157
Varenr.: 3183705
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony 85" Pro BRAVIA LCD 550nit
30.719 kr
Til butik
Sony 85" Pro BRAVIA LCD 550nit billede

Produktinformation

Sony 85 Pro BRAVIA LCD 550nit – FW-85BZ35L Oplev fremragende billedkvalitet og imponerende ydeevne med Sony 85 Pro BRAVIA LCD 550nit. Denne 85-tommer professionelle skærm er designet til både erhvervsbrug og hjemmeunderholdning. Med en lysstyrke på

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Forside
EAN: 4548736150157
Varenr.: 30432

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18.672 kr18.672 krKøb
2Proshop DK19.490 kr19.490 krKøb
3Ultrashop30.719 kr30.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 172 dage. Laveste pris i perioden er 14.286 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 28.322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19.248 kr.

Den nuværende pris på 18.672 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ35L BZ35L Series - 85" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202618.672 kr14 kr (0%)
28. maj 202618.658 kr1 kr (0%)
27. maj 202618.659 kr1 kr (0%)
26. maj 202618.660 kr1 kr (0%)
24. maj 202618.661 kr1 kr (0%)
23. maj 202618.662 kr1 kr (0%)
22. maj 202618.663 kr1 kr (0%)
20. maj 202618.664 kr2 kr (0%)
18. maj 202618.666 kr1 kr (0%)
17. maj 202618.667 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret