Gå til hovedindhold

Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

SonyComputer – tilbehørEAN: 4548736156241
Pris fra 7.575 krtil 10.929 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.354 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.298 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7575 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony Bravia Professional Displays EZ20L Series FW-65EZ20L 65" 4K UHD (2160p)
7.575 kr
Til butik
Sony Bravia Professional Displays EZ20L Series FW-65EZ20L 65" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L - 65" Diagonal klasse EZ20L Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED - hårlinje sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: FW-65EZ20L
EAN: 4548736156241
Varenr.: 1001746592
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
8.094 kr
Til butik
Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD-fladskærm leverer en 65" 4K UHD (3840 x 2160) IPS-skærm med HDR10/HLG-understøttelse, Android TV-platform og kommercielle digital signage-funktioner til 16/7 drift. Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series er bygget til professionelle skærmopsætninger og kombinerer Direct LED frame dimming, Motionflow XR og 4K X-Reality PRO-behandling med BRAVIA Signage Free 2.0, HDMI auto wake-up og HTML5-understøttelse for strømlinet indholdshåndtering. 4K UHD-skærm med Live Color og Wide Viewing Angle BRAVIA Signage Free (BSF) 2.0, HTML5-understøttelse og Pro Mode Android TV med Chromecast built-in og Apple AirPlay-understøttelse Wi‑Fi- og Ethernet (LAN)-tilslutning med IP Control og Screen Mirroring 3x HDMI, 2x USB, kompositindgang og optisk digital lydudgang 2-højttalers lydsystem med X-Balanced Speaker (20 W i alt) Driftssikker digital signage-skærm, der gør det nemt at tilslutte, administrere og vise skarpt 4K-indhold i detailhandel, kiosk- og professionelle præsentationsmiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: FW-65EZ20L
EAN: 4548736156241
Varenr.: 3215531
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony 65" Pro BRAVIA LCD 350nit
10.929 kr
Til butik
Sony 65" Pro BRAVIA LCD 350nit billede

Produktinformation

Sony 65" Pro BRAVIA LCD (FW-65EZ20L) Oplev enestående billedkvalitet med Sony 65" Pro BRAVIA LCD-skærm, modelnummer FW-65EZ20L. Denne avancerede 65-tommer skærm har en lysstyrke på 350 nits, hvilket giver en skarp og klar visuel oplevelse, selv i stærkt o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Forside
EAN: 4548736156241
Varenr.: 57137

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.575 kr7.575 krKøb
2Proshop DK8.094 kr8.094 krKøb
3Ultrashop10.929 kr10.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 184 dage. Laveste pris i perioden er 6.198 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 10.127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.852 kr.

Den nuværende pris på 7.575 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Sony Bravia Professional Displays FW-65EZ20L EZ20L Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20267.575 kr12 kr (0%)
24. maj 20267.587 kr4 kr (0%)
23. maj 20267.583 kr44 kr (1%)
20. maj 20267.539 kr1 kr (0%)
17. maj 20267.538 kr1 kr (0%)
15. maj 20267.539 kr1 kr (0%)
14. maj 20267.540 kr911 kr (14%)
28. apr. 20266.629 kr3.309 kr (33%)
27. apr. 20269.938 kr3.309 kr (50%)
24. apr. 20266.629 kr3.309 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret