Gå til hovedindhold

Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR

SonyComputer – tilbehørEAN: 4548736150133
Pris fra 6.892 krtil 10.639 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.747 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.751 kr 16. maj

Sammenlign priser på Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6892 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony Bravia Professional Displays BZ40L Series FW-55BZ40L 55" 4K UHD (2160p)
6.892 kr
Til butik
Sony Bravia Professional Displays BZ40L Series FW-55BZ40L 55" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Sony Bravia Professional Displays FW-55BZ40L - 55" Diagonal klasse BZ40L Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: FW-55BZ40L
EAN: 4548736150133
Varenr.: 1001345455
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR
6.928 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony Bravia Professional Displays FW-55BZ40L BZ40L Series - 55" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
7.562 kr
Til butik
Sony Bravia Professional Displays FW-55BZ40L BZ40L Series - 55" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD-fladskærm leverer et 55" 4K UHD-billede med HDR-understøttelse, Android TV-platform og pro-klare digital signage-funktioner. Sony Bravia Professional Displays FW-55BZ40L BZ40L Series er designet til kommerciel digital signage med levende, naturtro billeder drevet af 4K X-Reality PRO Engine, Direct LED frame dimming og 700 cd/m² lysstyrke samt indbyggede højttalere for klar lyd. 4K UHD (3840 x 2160) med HDR10, Dolby Vision og Hybrid Log-Gamma (HLG) IPS-panel med 92% DCI-P3 farvespektrum og 600000:1 dynamisk kontrast Motionflow XR 240 og 60 Hz native opdateringshastighed Tilslutning: 4x HDMI, LAN, Wi‑Fi, indbygget Chromecast, Apple AirPlay-understøttelse Digital signage-værktøjer: BRAVIA Signage Free, HDMI auto wake-up, HTML5-understøttelse, IPTV, Multicast-ready Bygget til 24/7-drift med 32 GB lagerplads og 2x USB-porte En pålidelig 4K signage-skærm, der kombinerer stærk billedkvalitet, alsidig tilslutning og professionel kontrol til kontinuerlig drift.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: FW-55BZ40L
EAN: 4548736150133
Varenr.: 3183701
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony 55" Pro BRAVIA LCD 700nit Haze
10.639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.892 kr6.892 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.928 kr7.127 krKøb
3Proshop DK7.562 kr7.562 krKøb
4Ultrashop10.639 kr10.639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR

PriceData har fulgt prisen på Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR i 183 dage. Laveste pris i perioden er 6.751 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 9.852 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.900 kr.

Den nuværende pris på 6.892 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Sony Bravia Professional Displays - 55 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.892 kr140 kr (2%)
24. maj 20266.752 kr1 kr (0%)
16. maj 20266.751 kr36 kr (1%)
15. maj 20266.787 kr250 kr (4%)
14. maj 20267.037 kr261 kr (4%)
13. apr. 20267.298 kr1.007 kr (12%)
5. apr. 20268.305 kr252 kr (3%)
28. mar. 20268.557 kr448 kr (5%)
27. mar. 20269.005 kr607 kr (6%)
20. mar. 20269.612 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret