Gå til hovedindhold

Dell SonicWALL SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år

Dell SonicWALLKontorsystemerEAN: 0758479370031
Pris fra 32.152 krtil 32.213 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13.099 kr 5. maj

Sammenlign priser på SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32152 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år
32.152 kr
Til butik
SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år billede

Produktinformation

SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition - Licensabonnemet (2 år) - 1 apparat

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 03-SSC-7003
EAN: 0758479370031
Varenr.: 1003532041
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SonicWALL Secure Upgrade Plus Advanced Edition - subscription licence (2 years) - 1 appliance
32.213 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32.152 kr32.152 krKøb
2Proshop DK32.213 kr32.213 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år

PriceData har fulgt prisen på SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år i 139 dage. Laveste pris i perioden er 13.099 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 32.268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31.305 kr.

Den nuværende pris på 32.152 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SonicWall Secure Upgrade Plus Advanced Edition Online & komponentbaserede tjenester 1 apparat 2 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202632.152 kr62 kr (0%)
28. maj 202632.090 kr501 kr (2%)
26. maj 202631.589 kr62 kr (0%)
24. maj 202631.651 kr62 kr (0%)
23. maj 202631.713 kr62 kr (0%)
20. maj 202631.775 kr62 kr (0%)
18. maj 202631.837 kr124 kr (0%)
16. maj 202631.713 kr601 kr (2%)
15. maj 202631.112 kr725 kr (2%)
8. maj 202631.837 kr153 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret