Gå til hovedindhold

Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud

SolaraySundhed og skønhedEAN: 0076280363340
Pris fra 188,95 krtil 259,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Solaray SpektroVEG 120 kap.
-27%188,95 kr
Før 259,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray SpektroVEG 120 kap. billede

Produktinformation

SpektroVeg 120 vegetabilske kapsler med højt indhold af B12 og D2-vitamin. Indeholder A-vitamin fra betacaroten. Perfekt til vegetarer og veganere, da de er fri for animalske ingredienser. Anvendelse af SpektroVeg: Tag 2 kapsler dagligt sammen med mad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Solaray
EAN: 0076280363340
Varenr.: 7659
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud
-26%192 kr
Før 259,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Solaray Spektro VEG (120 kap) Solaray Spektro VEG er et vegansk multivitaminpræparat, der er fri for animalske ingredienser. Alle vitaminer, herunder B12 og D-vitamin, er på plantebaserede eller syntetiske former, der er egnede til veganere. Formlen er formuleret med særlig opmærksomhed på de næringsstoffer, veganere typisk er i risiko for at mangle: B12, D-vitamin, jod og zink. Præparatet er et oplagt dagligt basisilskud for veganere og vegetarer, der ønsker komplet næringsstofstøtte. Tag 4 kapsler dagligt til et måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret og afbalanceret kost og en sund levevis. Opbevares utilgængeligt for børn. Bør kun anvendes af gravide og ammende efter aftale med læge. Næringsindhold Se pakning for fuldt næringsindhold. Ingredienser: Se pakning for fuld ingrediensliste. 100% vegansk – fri for animalske ingredienser.

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Kosttilskud
EAN: 0076280363340
Varenr.: 57517323911493
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Solaray Spektro VEG, 120kap.
206,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Spektro VEG - 120 kap - Solaray
226 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Spektro VEG - 120 kapsler
259,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk188,95 kr188,95 krKøb
2Muscle House DK192 kr231 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk206,95 kr206,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked226 kr226 krKøb
5Duft og Natur259,95 kr259,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud i 181 dage. Laveste pris i perioden er 188,95 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 205,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 188,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Solaray Spektro VEG (120 kap) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026188,95 kr3,05 kr (2%)
27. maj 2026192 kr3,05 kr (2%)
23. maj 2026188,95 kr3,05 kr (2%)
22. maj 2026192 kr3,05 kr (2%)
12. maj 2026188,95 kr3,05 kr (2%)
11. maj 2026192 kr3,05 kr (2%)
7. apr. 2026188,95 kr6,01 kr (3%)
6. apr. 2026194,96 kr6,01 kr (3%)
2. mar. 2026188,95 kr6,01 kr (3%)
28. feb. 2026194,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret