Gå til hovedindhold

Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud

SolaraySundhed og skønhedEAN: 0076280501254
Pris fra 274,95 krtil 352 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 77,05 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259,95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Solaray Spektro MultiVitaMin 200 kaps.
-29%274,95 kr
Før 389,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Spektro MultiVitaMin 200 kaps. billede

Produktinformation

Spektro MultiVitaMin fra Solaray Spektro MultiVitaMin tilbyder en omfattende sammensætning af essentielle vitaminer og mineraler, som kroppen har brug for. Produktet inkluderer en unik blanding af urter, der er rige på mikronæringsstoffer. Det indehold...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Solaray
EAN: 0076280501254
Varenr.: 7641
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Spektro Multi-Vita-Min m. jern og K2 - 200 kapsler
-28%289,95 kr
Før 399,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spektro Multi-Vita-Min m. jern og K2 - 200 kapsler billede

Produktinformation

Spektro Multi-Vitamin- og Mineraltilskud med over 100 vigtige stoffer i 1 kapsel. Spektro til din krops daglige behov med både vitaminer og mineraler, organisk letoptageligt calcium og magnesium samt 72 sporstoffer. Det optimale kosttilskud suppleret med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Multi Vitamin + Urter
EAN: 0076280501254
Varenr.: 3922
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud
-25%299,96 kr
Før 399,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer er Solarays klassiske brede multivitaminpræparat med et komplet spektrum af vitaminer og mineraler beriget med en urteblanding og sporstoffer. Det er et af brandets mest solgte og veletablerede produkter. Formlen dækker det daglige behov for alle essentielle vitaminer og mineraler og er desuden beriget med en naturlig urteblanding og en bred vifte af sporstoffer. Præparatet er et oplagt valg som dagligt basistilskud for voksne, der ønsker komplet næringsstofstøtte. Tag 2-4 kapsler dagligt til et måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret og afbalanceret kost og en sund levevis. Opbevares utilgængeligt for børn. Bør kun anvendes af gravide og ammende efter aftale med læge. Næringsindhold Se pakning for fuldt næringsindhold – indeholder alle essentielle vitaminer og mineraler. Ingredienser: Se pakning for fuld ingrediensliste. Indeholder urteblanding og sporstoffer.

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Kosttilskud
EAN: 0076280501254
Varenr.: 57517323682117
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Solaray Spektro m. jern Multi-vitamin 200 kapsler
321,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Spektro Multi-Vita-Min med jern og k2 - 200 kap - Solaray
352 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk274,95 kr274,95 krKøb
2Duft og Natur289,95 kr289,95 krKøb
3Muscle House DK299,96 kr299,96 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk321,95 kr321,95 krKøb
5Økologisk-Supermarked352 kr352 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud i 171 dage. Laveste pris i perioden er 259,95 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 298,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 274,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Solaray Spektro Multi-Vita-Min med urter og sporstoffer (200 kap) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026274,95 kr15 kr (5%)
30. maj 2026289,95 kr15 kr (5%)
28. maj 2026274,95 kr15 kr (5%)
27. maj 2026289,95 kr15 kr (5%)
23. maj 2026274,95 kr15 kr (5%)
22. maj 2026289,95 kr15 kr (5%)
12. maj 2026274,95 kr15 kr (5%)
11. maj 2026289,95 kr15 kr (5%)
14. apr. 2026274,95 kr15 kr (6%)
11. mar. 2026259,95 kr15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret