Gå til hovedindhold

Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud

SolaraySundhed og skønhedEAN: 0076280260434
Pris fra 226,95 krtil 329,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225,95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 226.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Solaray Spektro Energy 180 kaps.
-31%226,95 kr
Før 329,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Spektro Energy 180 kaps. billede

Produktinformation

Multivitamin Spektro Energy: Russisk rod medvirker til både mental og fysisk energi. Vitamin C, niacin, pantothensyre, riboflavin, vitamin B6, thiamin (B1), B12, biotin, mangan, jern og jod understøtter et normalt energistofskifte. Fokus: Jod, jern og zin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Solaray
EAN: 0076280260434
Varenr.: 57787
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud
-25%247,46 kr
Før 329,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Solaray Spektro Energy (180 kap) Solaray Spektro Energy er en specialformuleret energimultivitamin med fokus på naturlig energiproduktion. Formlen kombinerer et bredt spektrum af vitaminer og mineraler med adaptogene urter og Q10. Alle B-vitaminer er inkluderet i energistøttende mængder, da de bidrager til et normalt energistofskifte og reducerer træthed og udmattelse. Formelens urter og Q10 er udvalgt for at understøtte kroppens naturlige energiproduktion på celleniveau. Formlen er velegnet til travle voksne og aktive mennesker. Tag 4 kapsler dagligt til et måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret og afbalanceret kost og en sund levevis. Opbevares utilgængeligt for børn. Bør kun anvendes af gravide og ammende efter aftale med læge. Næringsindhold Se pakning for fuldt næringsindhold. Ingredienser: Se pakning for fuld ingrediensliste.

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Kosttilskud
EAN: 0076280260434
Varenr.: 57517323616581
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Spektro Energy - 180 kapsler
249,95 kr
Til butik
Spektro Energy - 180 kapsler billede

Produktinformation

Spektro Energy fra Solaray. Multi-Vita-Min - en kombination af 4 urter, L-Carnitin, vitaminer og mineraler.Energi: Vitamin C, niacin, pantothensyre, riboflavin, vitamin B6, thiamin (B1), B12, biotin, mangan, jern og jod bidrager til et normalt energistofs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: Multi Vitamin + Urter
EAN: 0076280260434
Varenr.: 11062
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Spektro Energy - 180 Kapsler - Solaray
312 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Solaray Spektro Energy, 180kap.
329,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk226,95 kr226,95 krKøb
2Muscle House DK247,46 kr286,46 krKøb
3Duft og Natur249,95 kr249,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked312 kr312 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk329,95 kr329,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud i 169 dage. Laveste pris i perioden er 225,95 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 269,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 239 kr.

Den nuværende pris på 226,95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Solaray Spektro Energy (180 kap) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026226,95 kr20,51 kr (8%)
27. maj 2026247,46 kr20,51 kr (9%)
23. maj 2026226,95 kr20,51 kr (8%)
22. maj 2026247,46 kr20,51 kr (9%)
12. maj 2026226,95 kr20,51 kr (8%)
11. maj 2026247,46 kr20,51 kr (9%)
14. apr. 2026226,95 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026225,95 kr1 kr (0%)
10. mar. 2026226,95 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026225,95 kr44 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret