Gå til hovedindhold

Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid

SolamagicTerrassevarmereEAN: 5714596513114
Pris fra 4.188 krtil 6.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.931 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.179 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4188 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Solamagic ECO+ PRO 2000 BTC, HP No-Glare, Hvid
4.188 kr
Til butik
Solamagic ECO+ PRO 2000 BTC, HP No-Glare, Hvid billede

Produktinformation

Den unikke Solamagic ECO+PRO BTC 2000-løsning med varmeregulering direkte via din smartphone fra slukket til fuld styrke. Opvarmer komfortabelt helt op til 17 kvm. Kan monteres fast på væg eller i loft. For maksimal fleksibilitet kan lampen monteres på et Solamagic Tripod-/Basepod-stativ (sælges separat). Med Solamagic Heatlinks®-app styrer du elegant varmelampen med få klik på din smartphone.

Produktspecifikationer

Mærke: Solamagic
Kategori: Terrassevarmer
Artikel nr.: 5100311
EAN: 5714596513114
Varenr.: 2859024
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart terrassevarmer med 2000W i hvid
4.699 kr
Til butik
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart terrassevarmer med 2000W i hvid billede

Produktinformation

Smart home terrassevarmer Nu kan du betjene din terrassevarmer med din mobiltelefon. Denne terrassevarmer fra Solamagic kan betjenes via den gratis Heatlink app. Herved kan du justere varmen trinløs mellem 500W til 2000W. På den måde undgår du at sidde og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solamagic
Kategori: Fritid
Farve: white
Størrelse: 110x516x176 mm
EAN: 5714596513114
Varenr.: 6278106060
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Solamagic Eco+ Pro BTC terrassevarmer 3-trin, 2000W, hvid
5.309 kr
Til butik
Solamagic Eco+ Pro BTC terrassevarmer 3-trin, 2000W, hvid billede

Produktinformation

"Terrassevarmeren til den moderne inteligente bolig Solamagic har taget deres generation af terrassevarmere til næste niveau. Det har de ved at integrere deres kvalitetsfyldte terrassevarmere med en smartphone integration. Smartphone integration - Hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solamagic
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: white
Størrelse: 110x516x176 mm
EAN: 5714596513114
Varenr.: 6278106060
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid
6.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.188 kr4.188 krKøb
2LavprisVærktøj4.699 kr4.699 krKøb
3Greenline5.309 kr5.309 krKøb
4BilligVVS DK6.119 kr6.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid

PriceData har fulgt prisen på Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid i 57 dage. Laveste pris i perioden er 4.179 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 4.188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.184 kr.

Den nuværende pris på 4.188 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20264.188 kr9 kr (0%)
15. apr. 20264.179 kr9 kr (0%)
13. apr. 20264.188 kr9 kr (0%)
10. apr. 20264.179 kr9 kr (0%)
9. apr. 20264.188 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret