Gå til hovedindhold

Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC

SolamagicTerrassevarmereEAN: 4026911123436
Pris fra 63,75 krtil 81 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 17,25 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60,86 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Solamagic mounting kit, eco+ pro arc/btc
63,75 kr
Til butik
Solamagic mounting kit, eco+ pro arc/btc billede

Produktinformation

Solamagic montage skrure for montage af 2000ECO+ PRO ARC / 2000ECO+ PRO BTC på Tri-/Baspod stativDisse skruer skal benyttes for montage af 2000ECO+ PRO ARC/2000ECO+ PRO BTC varmelamper på enten Basepod eller Tripod stativer

Produktspecifikationer

Mærke: Solamagic
Kategori: stråleovn
EAN: 4026911123436
Varenr.: 0200203766
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SOLAMAGIC MOUNTING KIT, ECO+ PRO ARC/BTC
68,7 kr
Til butik
SOLAMAGIC MOUNTING KIT, ECO+ PRO ARC/BTC billede

Produktinformation

Solamagic montage skrure for montage af 2000ECO+ PRO ARC / 2000ECO+ PRO BTC på Tri-/Baspod stativ Disse skruer skal benyttes for montage af 2000ECO+ PRO ARC/2000ECO+ PRO BTC varmelamper på enten Basepod eller Tripod stativer

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAMAGIC
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4026911123436
Varenr.: 15842504311119
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Solamagic ECO+ PRO ARC/BTC Montagesæt
69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC
81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt63,75 kr63,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN68,7 kr68,7 krKøb
3Proshop DK69 kr108 krKøb
4CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC

PriceData har fulgt prisen på Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC i 170 dage. Laveste pris i perioden er 60,61 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 63,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Solamagic Montage skruer for montage af 2000ECO+ PRO ARC og 2000ECO+ PRO BTC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202663,75 kr2,15 kr (3%)
20. maj 202661,6 kr2,15 kr (3%)
19. maj 202663,75 kr2,15 kr (3%)
25. apr. 202661,6 kr
14. apr. 202660,86 kr1,64 kr (3%)
13. apr. 202662,5 kr1,64 kr (3%)
21. mar. 202660,86 kr1,64 kr (3%)
11. mar. 202662,5 kr5,39 kr (8%)
10. mar. 202667,89 kr5,39 kr (9%)
6. mar. 202662,5 kr5,39 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret