Gå til hovedindhold

SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048

SnickersBukserEAN: 7332515355737
Pris fra 959 krtil 1.540 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 581 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkerbukser 6271 full stretch, Sort
-38%959 kr
Før 1.549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork håndværkerbukser 6271 full stretch, Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkerbukser 6271 full stretch fleksible og slidstærke arbejdsbukserSnickers AllroundWork håndværkerbukser 6271 er udviklet til professionelle, der kræver maksimal bevægelsesfrihed og holdbarhed. De er fremstillet i slidstærkt m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Farve: Sort
EAN: 7332515355737
Varenr.: 7883016110304
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048
1.290 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Buks stretch sort str: 048
1.472,5 kr
Til butik
Buks stretch sort str: 048 billede

Produktinformation

6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommerArbejdsbukser i slidstærkt 4-vejs stretch, som giver øget komfort og bevægelsesfrihed. Stretch CORDURA® på knæene giver ekstra bevægelsesfrihed, mens de forbøjede ben sikrer en optimal pasform.

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: sort
EAN: 7332515355737
Varenr.: 2897042855
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer sort 6271 - sort / 48 | Bukser | Arbejdsbukser | DISCOUNT
1.540 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet959 kr959 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.290 kr1.290 krKøb
3MaintainIt1.472,5 kr1.472,5 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.540 kr1.540 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048

PriceData har fulgt prisen på SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048 i 139 dage. Laveste pris i perioden er 959 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.416 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.169 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for SNICKERS WORKWEAR 6271 AllroundWork Full Stretch arbejdsbukser med hylsterlommer, sort, størrelse Str: 048 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026959 kr331 kr (26%)
29. maj 20261.290 kr331 kr (35%)
27. maj 2026959 kr331 kr (26%)
14. maj 20261.290 kr108,68 kr (8%)
9. maj 20261.398,68 kr30,52 kr (2%)
7. maj 20261.368,16 kr47,84 kr (3%)
6. maj 20261.416 kr47,84 kr (3%)
2. maj 20261.368,16 kr12,16 kr (1%)
19. apr. 20261.356 kr349 kr (35%)
3. apr. 20261.007 kr92 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret