Gå til hovedindhold

Snickers Workwear Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser

Snickers WorkwearBukserEAN: 7332515357397
Pris fra 1.539 krtil 1.540 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1539 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers 6271 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88
1.539 kr
Til butik
Snickers 6271 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88 billede

Produktinformation

Håndværkerbukser med stretch komfort til lange arbejdsdage Disse arbejdsbukser i marineblå og sort er skabt til dig, der har brug for frihed til at bevæge dig uanset om du arbejder på stillads, i værkstedet eller på byggepladsen. Det slidstærke 4-vejs s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Navy/Black
Størrelse: 088 (EU) 28W x 29L
EAN: 7332515357397
Varenr.: 910073953
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers 6271 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88
1.539 kr
Til butik
Snickers 6271 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88 billede

Produktinformation

Slidstærke arbejdsbukser med maksimal bevægelsesfrihed Disse håndværkerbukser er skabt til dig, der sætter pris på komfort og funktion i en travl arbejdsdag. Bukserne kombinerer et slidstærkt 4-vejs stretch-materiale med en slim fit-pasform, så du får ful...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Navy/Black
Størrelse: 088 (EU) 28W x 29L
EAN: 7332515357397
Varenr.: 910073953
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Snickers 6271 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88
1.539 kr
Til butik
Snickers 6271 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88 billede

Produktinformation

Snickers håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88 Her får du et par håndværkerbukser til dig, der ikke vil gå på kompromis med hverken komfort eller slidstyrke. Bukserne er lavet i et 4-vejs stretchmateriale, så du let kan kravle, bukke og be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Navy/Black
Størrelse: 088 (EU) 28W x 29L
EAN: 7332515357397
Varenr.: 910073953
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers 6271 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88
1.539 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers 6271 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, marineblå/sort, str. 88
1.539 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser
1.540 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.539 kr1.539 krKøb
2Greenline1.539 kr1.539 krKøb
3LavprisEl1.539 kr1.539 krKøb
4LavprisVVS1.539 kr1.539 krKøb
5LavprisVærktøj1.539 kr1.539 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.540 kr1.540 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser

PriceData har fulgt prisen på Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 1.539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.384 kr.

Den nuværende pris på 1.539 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Snickers AW buks 4-stretch med hylsterlommer navy/sort 6271 - navy/sort / 88 | Bukser | Arbejdsbukser | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 20261.539 kr240 kr (18%)
1. apr. 20261.299 kr100 kr (8%)
18. mar. 20261.199 kr300 kr (20%)
1. jan. 20261.499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret