Gå til hovedindhold

Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme

SnickersShortsEAN: 7332515288868
Pris fra 806 krtil 988,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 182,75 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 706 kr 28. maj

Sammenlign priser på Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 806 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers AllroundWork stretch shorts 6141 m/hylsterlommer sort str. 64
806 kr
Til butik
Snickers AllroundWork stretch shorts 6141 m/hylsterlommer sort str. 64 billede

Produktspecifikationer

Mærke: SNICKERS
Kategori: Shorts
Farve: 1
Artikel nr.: 61410404064
EAN: 7332515288868
Varenr.: 8226338
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme
988,75 kr
Til butik
Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme billede

Produktinformation

Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 Avancerede arbejdsshorts i 4-vejs softshell stretch fra Schoeller, som sikrer enestående bevægelighed og funktion i krævende miljøer. Funktioner: 4-vejs softshell stretch for enestående bevægelighed Hylst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Shorts
EAN: 7332515288868
Varenr.: 47030199451985

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK806 kr845 krKøb
2Sikkerhedsgiganten988,75 kr988,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme

PriceData har fulgt prisen på Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme i 180 dage. Laveste pris i perioden er 706 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 864 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 773 kr.

Den nuværende pris på 806 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 64 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026806 kr100 kr (14%)
28. maj 2026706 kr100 kr (12%)
25. maj 2026806 kr100 kr (14%)
22. maj 2026706 kr100 kr (12%)
17. maj 2026806 kr100 kr (14%)
16. maj 2026706 kr100 kr (12%)
15. maj 2026806 kr100 kr (14%)
13. maj 2026706 kr100 kr (12%)
12. maj 2026806 kr100 kr (14%)
11. maj 2026706 kr100 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret