Gå til hovedindhold

Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme

SnickersShortsEAN: 7332515288783
Pris fra 699 krtil 988,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 289,75 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 649 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SNICKERS WORKWEAR 6141 AllroundWork, stretch shorts med hylsterlommer, sort, størrelse 48
699 kr
Til butik
SNICKERS WORKWEAR 6141 AllroundWork, stretch shorts med hylsterlommer, sort, størrelse 48 billede

Produktspecifikationer

Mærke: SNICKERS
Kategori: Shorts
Farve: 1
Artikel nr.: 7332515288783
EAN: 7332515288783
Varenr.: 7569840
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork håndværkershorts 6141, Sort
-26%739 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork håndværkershorts 6141, Sort billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork håndværkershorts 6141 fleksible og slidstærke arbejdstsshortsSnickers AllroundWork håndværkershorts 6141 er designet til professionelle, der ønsker både komfort og funktionalitet på varme arbejdsdage. Shortsene har et slim fit desig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Farve: Sort
EAN: 7332515288783
Varenr.: 7882940711136
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shorts stretch sort str.48
876,25 kr
Til butik
Shorts stretch sort str.48 billede

Produktinformation

6141 AllroundWork, stretch shorts med hylsterlommerShorts i stretch med slim fit pasform og hylsterlommer. Strategisk placeret 4-vejs stretch bagpå og i skridtkile for ekstra fleksibilitet og komfort.•Kombination af 2-vejs og 4-vejs stretch for ekstr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: sort
EAN: 7332515288783
Varenr.: 2897024954
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Snickers shorts AllroundWork stretch med hylsterlommer str. 48 - 6141. Sort
935 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme
988,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK699 kr738 krKøb
2Modekompagniet739 kr739 krKøb
3MaintainIt876,25 kr876,25 krKøb
4vvsfittings.dk935 kr935 krKøb
5Sikkerhedsgiganten988,75 kr988,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme

PriceData har fulgt prisen på Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme i 139 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 733 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 701 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 48 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026699 kr2 kr (0%)
8. maj 2026701 kr5 kr (1%)
7. maj 2026706 kr5 kr (1%)
6. maj 2026701 kr5 kr (1%)
5. maj 2026706 kr5 kr (1%)
30. apr. 2026701 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026706 kr27 kr (4%)
1. apr. 2026733 kr84 kr (13%)
26. mar. 2026649 kr84 kr (11%)
25. mar. 2026733 kr84 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret