Gå til hovedindhold

Snickers Workwear Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme

Snickers WorkwearShortsEAN: 7332515288844
Pris fra 988,75 krtil 989 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 0,25 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 21. maj

Sammenlign priser på Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 988.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme
988,75 kr
Til butik
Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme billede

Produktinformation

Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 Avancerede arbejdsshorts i 4-vejs softshell stretch fra Schoeller, som sikrer enestående bevægelighed og funktion i krævende miljøer. Funktioner: 4-vejs softshell stretch for enestående bevægelighed Hylst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Shorts
EAN: 7332515288844
Varenr.: 47030199386449
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 60
989 kr
Til butik
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 60 billede

Produktinformation

Slidstærke håndværkershorts med maksimal bevægelsesfrihed Med disse håndværkershorts fra Snickers får du en pålidelig makker til de lange arbejdsdage uanset om du arbejder ude eller inde. Shortsene er lavet i en kombination af 2-vejs og 4-vejs stretch, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: 60
EAN: 7332515288844
Varenr.: 910019461
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 60
989 kr
Til butik
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 60 billede

Produktinformation

Arbejdsshorts med stretch og høj slidstyrke til krævende opgaver Disse arbejdsshorts er skabt til dig, der har brug for maksimal bevægelsesfrihed og komfort gennem hele arbejdsdagen. Shortsene har en slim fit pasform og kombinerer 2-vejs stretch med strat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: 60
EAN: 7332515288844
Varenr.: 910019461
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 60
989 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 60
989 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 60
989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten988,75 kr988,75 krKøb
2BilligVVS DK989 kr989 krKøb
3Greenline989 kr989 krKøb
4LavprisEl989 kr989 krKøb
5LavprisVVS989 kr989 krKøb
6LavprisVærktøj989 kr989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme

PriceData har fulgt prisen på Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme i 183 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 988,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 792 kr.

Den nuværende pris på 988,75 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 41% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6140 - sort / 60 | Shorts | DISCOUNT | Hylsterlomme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026988,75 kr289,75 kr (41%)
21. maj 2026699 kr2 kr (0%)
9. maj 2026701 kr5 kr (1%)
2. maj 2026706 kr100 kr (12%)
13. apr. 2026806 kr10 kr (1%)
27. mar. 2026816 kr69 kr (9%)
26. mar. 2026747 kr96 kr (11%)
18. mar. 2026843 kr145,75 kr (15%)
14. mar. 2026988,75 kr172,75 kr (21%)
2. mar. 2026816 kr83 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret