Gå til hovedindhold

Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker

SnickersSikkerhedstøjEAN: 7332515605825
Pris fra 1.800 krtil 2.455 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 655 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.699 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1800 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Snickers Jakke - Vandtæt og Isoleret (Sort, S)
1.800 kr
Til butik
Snickers Jakke - Vandtæt og Isoleret (Sort, S) billede

Produktinformation

Hold dig varm, tør og komfortabel i alt slags vejr med denne laminerede og vandtætte arbejdsjakke, designet til kolde og regnfulde dage. Jakken har tapede sømme og en justerbar kant forneden, som sikrer optimal bevægelsesfrihed og effektiv beskyttelse mod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdsjakker
Farve: Sort
Størrelse: S
EAN: 7332515605825
Varenr.: 19433019
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
AllroundWork vinterjakke 1112, Sort, Herre
-17%2.049 kr
Før 2.459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllroundWork vinterjakke 1112, Sort, Herre billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork vinterjakke 1112 Varme, funktion og høj teknologi Denne Snickers AllroundWork vinterjakke 1112 er en avanceret vinterjakke designet til at holde dig varm, tør og synlig under krævende arbejdsforhold. Jakken kombinerer robust, DWR-be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Coats & Jackets
Farve: Sort
EAN: 7332515605825
Varenr.: 14857641296253
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker
2.455 kr
Til butik
Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker billede

Produktinformation

Snickers AllroundWork 1112 Vandtæt vinterjakke med isolering og høj funktionalitet Snickers AllroundWork 1112 er en robust og funktionel vinterarbejdsjakke, der er udviklet til at klare kolde, våde og krævende arbejdsforhold. Jakken er 100 % vandtæt med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Snickers
Kategori: Jakker
EAN: 7332515605825
Varenr.: 55019440505208

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken1.800 kr1.800 krKøb
2Modekompagniet2.049 kr2.049 krKøb
3Sikkerhedsgiganten2.455 kr2.455 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker

PriceData har fulgt prisen på Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker i 138 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 2.455 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.928 kr.

Den nuværende pris på 1.800 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Snickers AllroundWork, vandtæt vinterjakke 1112 - Sort / S | Jakker | Vandtæt | Vinterjakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.800 kr655 kr (27%)
29. maj 20262.455 kr655 kr (36%)
13. maj 20261.800 kr655 kr (27%)
12. maj 20262.455 kr655 kr (36%)
15. apr. 20261.800 kr655 kr (27%)
14. apr. 20262.455 kr655 kr (36%)
1. apr. 20261.800 kr101 kr (6%)
26. mar. 20261.699 kr101 kr (6%)
25. mar. 20261.800 kr101 kr (6%)
8. mar. 20261.699 kr101 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret