Gå til hovedindhold

SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W

SmegKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8017709313098
Pris fra 770 krtil 1.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 429 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 770 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style PBF01WHEU Blender Hvid
770 kr
Til butik
Smeg 50's Style PBF01WHEU Blender Hvid billede

Produktinformation

Smeg PBF01WHEU 50's Style Mini-Standmixer, weiß

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: PBF01WHEU
EAN: 8017709313098
Varenr.: 1000738397
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style personal blender 300 watt Hvid
-40%776 kr
Før 1.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W
776 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SMEG PBF01WHEU Personal Smoothie blender - Hvid
949 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG PBF01WHEU Personal blender - Hvid
999 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg blender PBF01WHEU
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK770 kr770 krKøb
2KitchenTime DK776 kr776 krKøb
3Proshop DK776 kr815 krKøb
4HvidevareShoppen.dk949 kr949 krKøb
5Kai Berntsen ApS999 kr999 krKøb
6SA-Service.dk1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W

PriceData har fulgt prisen på SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 770 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 818 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 783 kr.

Den nuværende pris på 770 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for SMEG Blender 50's Style PBF01WHEU - blender - white - 300 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026770 kr6 kr (1%)
30. maj 2026776 kr5 kr (1%)
29. maj 2026771 kr1 kr (0%)
22. maj 2026770 kr6 kr (1%)
20. maj 2026776 kr6 kr (1%)
17. maj 2026770 kr6 kr (1%)
16. maj 2026776 kr4 kr (1%)
10. maj 2026780 kr5 kr (1%)
9. maj 2026785 kr5 kr (1%)
2. maj 2026780 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret