Gå til hovedindhold

Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn

SmegKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8017709328481
Pris fra 1.385 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 534 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.378 kr 22. maj

Sammenlign priser på Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1385 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn
1.385 kr
Til butik
Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Blender BLF03PGEU - Green

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: BLF03PGEU
EAN: 8017709328481
Varenr.: 1001841961
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Smeg BLF03PGEU Blender (pastelgrøn)
1.720 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style blender 800 watt Pastelgrøn
-23%1.769 kr
Før 2.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SMEG 50’s Style blender BLF03 - pastelgrøn, 1,5 l
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG 50’s Style blender BLF03 - pastelgrøn, 1,5 l
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.385 kr1.385 krKøb
2Komplett DK1.720 kr1.720 krKøb
3KitchenTime DK1.769 kr1.769 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.378 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.720 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.588 kr.

Den nuværende pris på 1.385 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Autorengøringsfunktion Smoothie-funktion Isknuserfunktion Grøn smoothiefunktion Pastelgrøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.385 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.383 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.384 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.380 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.378 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.380 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.378 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.379 kr3 kr (0%)
12. maj 20261.382 kr338 kr (20%)
4. maj 20261.720 kr73 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret