Gå til hovedindhold

Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort

SmegKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8017709313029
Pris fra 795 krtil 1.247 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 452 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 795 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style personal blender 300 watt Sort
-39%795 kr
Før 1.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smeg Smeg 50's Style personal blender 300 watt Sort billede

Produktinformation

Smeg Smeg 50's Style personal blender 300 watt Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
EAN: 8017709313029
Varenr.: 610510-01
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG PBF01BLEU Personal blender - sort
999 kr
Til butik
SMEG PBF01BLEU Personal blender - sort billede

Produktinformation

Lækker to- go smoothieblender fra ikoniske Smeg i deres retro 50'er design. Aldrig har det været nemmere at tage din smoothie med på farten. Der følger 2 stk. 600 ml. BPA-frie med til blenderen. Og dens 300w motor og 2 indstillinger gør den både als

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
Kategori: Blender
EAN: 8017709313029
Varenr.: 8017709313029
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Blender 50's Style PBF01BLEU - blender - black - 300 W
1.139 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Blender PBF01BLEU
1.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort
1.247 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK795 kr795 krKøb
2Kai Berntsen ApS999 kr999 krKøb
3Proshop DK1.139 kr1.139 krKøb
4SA-Service.dk1.199 kr1.199 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.247 kr1.247 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort

PriceData har fulgt prisen på Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 739 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 839 kr.

Den nuværende pris på 795 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Smeg 50''s Style Blendere PBF01BLEU Sort, Bordplade blender, 0,6 L, 1 m, 300 W, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026795 kr35 kr (4%)
27. maj 2026830 kr35 kr (4%)
15. maj 2026795 kr4 kr (1%)
1. maj 2026799 kr100 kr (11%)
30. apr. 2026899 kr11 kr (1%)
29. apr. 2026888 kr11 kr (1%)
28. apr. 2026899 kr11 kr (1%)
26. apr. 2026888 kr11 kr (1%)
25. apr. 2026899 kr11 kr (1%)
24. apr. 2026888 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret