Gå til hovedindhold

Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort sportsrem (S/M)

AppleEAN: 0195950631784
Pris fra 3.243 krtil 3.649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 406 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.242 kr 29. maj

Sammenlign priser på Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort sportsrem (S/M) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3243 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Watch Series 11 (GPS) 46 mm Sort SmartWatch
3.243 kr
Til butik
Apple Watch Series 11 (GPS) 46 mm Sort SmartWatch billede

Produktinformation

Apple Watch Series 11 (GPS) - 46 mm - jet sort aluminium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - sort - båndstørrelse: S/M - 64 GB - Bluetooth, Wi-Fi 4, UWB - 37.8 g

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MEUW4QN/A
EAN: 0195950631784
Varenr.: 1003623877
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Watch Series 11 GPS 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - S/M
3.297 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Apple Watch Series 11 46 mm - sort
-18%3.599 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Apple Watch Series 11 46 mm - sort billede

Produktinformation

Apple Watch Series 11 . Skærmteknologi: OLED, Skærmopløsning: 416 x 496 pixel, Berøringsskærm. Flash-hukommelse: 64 GB. Wi-Fi. GPS (satellit). Vægt: 37,8 g. Vandtæt op til: 50 m, Armbånd, materiale: Gummi, Bånd, farve: Sort, Båndstørrelse: S/M. Operativsystem installeret: watchOS 11DisplayAfrundede skærm hjørner: JaAltid-tændt skærm: JaBerøringsskærm: JaFarveskærm: JaPixeltæthed: 326 ppiSkærmens lysstyrke: 2000 cd/m²Skærmopløsning: 416 x 496 pixelSkærmteknologi: OLEDSkærmtype: DigitalUrets glastype: Ion-X glasVis navn til markedsføring af teknologi: RetinaProcessorNeural processor unit (NPU) cores: 4Neural processor-enhed (NPU): Apple Neural Engine (ANE)Processorkerner: 2Processormodel: S10Processorproducent: AppleDesignAftagelig rem: JaArmbånd, materiale: GummiBånd, farve: SortBåndstørrelse: S/MBeskyttelsesfunktioner: StøvresistentVandtætVandtætForm: RektangulærHåndled størrelsesområde: 140 - 245 mmKode for international beskyttelse (IP): IP6XMagnetisk opladningsstik: JaMarkedspositionering: SmartWatchUrkassens farve: SortUrkassens materiale: Aluminiu...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.28g
EAN: 0195950631784
Varenr.: 1871148
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Apple Watch Series 11 46 mm - sort
-18%3.619 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Watch Series 11 (GPS) 46 mm Sort SmartWatch
3.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort sportsrem (S/M) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort sportsrem (S/M) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.243 kr3.243 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.297 kr3.297 krKøb
3Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
4Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
5Ultrashop3.649 kr3.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort sportsrem (S/M)

PriceData har fulgt prisen på Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort sportsrem (S/M) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 3.187 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 4.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.488 kr.

Den nuværende pris på 3.243 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort sportsrem (S/M). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort sportsrem (S/M) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.243 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.242 kr12 kr (0%)
28. maj 20263.254 kr1 kr (0%)
26. maj 20263.255 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.267 kr12 kr (0%)
23. maj 20263.279 kr11 kr (0%)
15. maj 20263.290 kr48 kr (1%)
14. maj 20263.242 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.243 kr12 kr (0%)
11. maj 20263.255 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret