Gå til hovedindhold

Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L)

AppleEAN: 0195950629583
Pris fra 6.354 krtil 7.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.465 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6354 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Watch Series 11 (GPS + Cellular) 46 mm Guld Cream SmartWatch
6.354 kr
Til butik
Apple Watch Series 11 (GPS + Cellular) 46 mm Guld Cream SmartWatch billede

Produktinformation

Apple Watch Series 11 (GPS + Cellular) - 46 mm - guld titanium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - lyserød - båndstørrelse: M/L - 64 GB - LTE, Wi-Fi 4, UWB, Bluetooth - 5G - 43.1 g

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MFD64QN/A
EAN: 0195950629583
Varenr.: 1003623937
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Gold Titanium Case with Light Blush Sport Band - M/L
6.448 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L)
-3%7.799 kr
Før 7.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L) billede

Produktinformation

Fordele ved Apple smartwatch med mobilforbindelseHold dig forbundet, motiveret og på forkant i hverdagen med Apple Watch Series 11. Den elegante urkasse i guldfarvet titanium kombinerer lethed og styrke, mens det bløde Light Blush Sport Band i størrelse M/L sikrer komfort hele dagen. Med GPS + Cellular kan uret være online selv uden telefon, så du kan ringe og modtage beskeder på farten. Den klare Retina OLED-skærm med always-on gør det nemt at se tid, træning og notifikationer i alle situationer.Sundhed og træning - fra løb til svømningSeries 11 registrerer dine aktiviteter på tværs af mange træningsformer som løb, cykling, svømning, yoga og HIIT. Pulssensoren kombinerer elektriske og optiske målinger, og der er både iltmætning, hud- og vandtemperatur samt søvnkvalitet. Uret kan give uregelmæssig rytme-notifikationer, registrere fald og bilulykker samt hjælpe med Backtrack på ture. Vandtæt ned til 50 m og støvbeskyttet med IP6X.Ydelse og smarte funktionerDen hurtige S10-processor med Apple Neural Engine driver watchOS 11 med 64‑bit, 64 GB lager og Siri-integration. Modtag haptiske notifikationer, brug dobbelttap-bevægelse, elektronisk kompas og altimeter. Batteriet holder op til 38 timer og kan oplades trådløst - 0–80 % på omkring 30 minutter. Indbygget mikrofon og højttaler, Bluetooth 5.3, Wi‑Fi, NFC og 5G/LTE giver fleksible forbindelser.Urkasse: Titanium, farve guldStørrelse: 46 mmRem: Sport Band Light Blush, størrelse M/L, håndled 140–245 mm, aftageligSkærm: 416 × 496 px Retina OLED, always‑on, 2.000 cd/m², safirglasSensorer: Elektrisk og optisk pulsmåling, blodilt, hud- og vandtemperatur, gyroskop, accelerometer, altimeter, kompas, dybdemåler, lysTræning og sundhed: Multisport, søvnkvalitet, søvnapnø-detektion, afstand, aktivitetsmåling, virtuel pacerSikkerhed: Fald- og crash-detektion, SOSYde...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.29g
EAN: 0195950629583
Varenr.: 1985043
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L)
-2%7.819 kr
Før 8.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.354 kr6.354 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.448 kr6.448 krKøb
3Boligcenter DK7.799 kr7.799 krKøb
4Vivas DK7.819 kr7.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L)

PriceData har fulgt prisen på Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L) i 160 dage. Laveste pris i perioden er 6.338 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 6.730 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.469 kr.

Den nuværende pris på 6.354 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46 mm - guld titanium med Light Blush Sport Band (M/L) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20266.354 kr59 kr (1%)
30. maj 20266.413 kr1 kr (0%)
29. maj 20266.412 kr317 kr (5%)
23. maj 20266.729 kr86 kr (1%)
9. maj 20266.643 kr236 kr (4%)
8. maj 20266.407 kr323 kr (5%)
7. maj 20266.730 kr350 kr (5%)
6. maj 20266.380 kr27 kr (0%)
4. maj 20266.407 kr6 kr (0%)
3. maj 20266.413 kr46 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret