Gå til hovedindhold

Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort Sport Band (M/L)

AppleHåndholdte enhederEAN: 0195950631838
Pris fra 3.035 krtil 3.579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 544 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort Sport Band (M/L) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3035 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Watch Series 11 (GPS) 46 mm Sort SmartWatch
3.035 kr
Til butik
Apple Watch Series 11 (GPS) 46 mm Sort SmartWatch billede

Produktinformation

Apple Watch Series 11 (GPS) - 46 mm - jet sort aluminium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - sort - båndstørrelse: M/L - 64 GB - Wi-Fi 4, UWB, Bluetooth - 37.8 g

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MEUX4QN/A
EAN: 0195950631838
Varenr.: 1003623878
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Watch Series 11 GPS 46mm Jet Black Aluminium Case with Black Sport Band - M/L
3.216 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Apple Watch Series 11 46 mm - sort
-22%3.499 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Apple Watch Series 11 46 mm - sort billede

Produktinformation

Apple Watch Series 11 . Skærmteknologi: OLED, Skærmopløsning: 416 x 496 pixel, Berøringsskærm. Flash-hukommelse: 64 GB. Wi-Fi. GPS (satellit). Vægt: 37,8 g. Vandtæt op til: 50 m, Armbånd, materiale: Gummi, Bånd, farve: Sort, Båndstørrelse: M/L. Operativsystem installeret: watchOS 11DisplayAfrundede skærm hjørner: JaAltid-tændt skærm: JaBerøringsskærm: JaFarveskærm: JaPixeltæthed: 326 ppiSkærmens lysstyrke: 2000 cd/m²Skærmopløsning: 416 x 496 pixelSkærmteknologi: OLEDSkærmtype: DigitalUrets glastype: Ion-X glasVis navn til markedsføring af teknologi: RetinaProcessorNeural processor unit (NPU) cores: 4Neural processor-enhed (NPU): Apple Neural Engine (ANE)Processorkerner: 2Processormodel: S10Processorproducent: AppleDesignAftagelig rem: JaArmbånd, materiale: GummiBånd, farve: SortBåndstørrelse: M/LBeskyttelsesfunktioner: StøvresistentVandtætVandtætForm: RektangulærHåndled størrelsesområde: 140 - 245 mmKode for international beskyttelse (IP): IP6XMagnetisk opladningsstik: JaMarkedspositionering: SmartWatchUrkassens farve: SortUrkassens materiale: Aluminiu...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.28g
EAN: 0195950631838
Varenr.: 1869785
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Apple Watch Series 11 46 mm - sort
-22%3.519 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Watch Series 11 (GPS) 46 mm Sort SmartWatch
3.579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort Sport Band (M/L) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort Sport Band (M/L) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.035 kr3.035 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.216 kr3.216 krKøb
3Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
4Vivas DK3.519 kr3.588 krKøb
5Ultrashop3.579 kr3.579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort Sport Band (M/L)

PriceData har fulgt prisen på Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort Sport Band (M/L) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.035 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 3.879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.478 kr.

Den nuværende pris på 3.035 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort Sport Band (M/L). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 46 mm - Jet Black aluminium med sort Sport Band (M/L) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.035 kr243 kr (7%)
23. maj 20263.278 kr1 kr (0%)
21. maj 20263.279 kr12 kr (0%)
20. maj 20263.267 kr11 kr (0%)
19. maj 20263.278 kr11 kr (0%)
17. maj 20263.267 kr11 kr (0%)
16. maj 20263.278 kr11 kr (0%)
14. maj 20263.267 kr12 kr (0%)
12. maj 20263.279 kr156 kr (5%)
11. maj 20263.123 kr156 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret