Gå til hovedindhold

Tvilum Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe

TvilumSkænkeEAN: 5713035089166
Pris fra 2.279 krtil 2.645,1 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 366,1 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.939 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2279 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe
2.279 kr
Til butik
Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe billede

Produktinformation

Vero skænken fra Vesterholm (leverandør: Vesterholm) i serien Vero kombinerer skandinavisk enkelhed med praktisk opbevaring og tidløst materialevalg. Med målene 83,8 x 197,1 x 48,1 cm får du en rummelig skænk med fire døre og en skuffe, der giver god skju...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Skænke
Farve: Jackson Hickory/Hvid højglans
EAN: 5713035089166
Varenr.: 3188454
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
TVILUM Next Skænk 4 låger + 1 skuffe
-10%2.645,1 kr
Før 2.939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVILUM Next Skænk 4 låger + 1 skuffe billede

Produktinformation

Denne stilfulde Next skænk kommer fra fra Tvilum. Skænken er lavet i Jackson Hickory og hvid folie/lak og designet med 4 låger, 5 hylder og 1 skuffe med plads til porcelæn og nipseting. En skænk, der vil pryde både i stuen og køkken alrummet.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Køkken / Køkkenalrum
EAN: 5713035089166
Varenr.: 111728

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk2.279 kr2.279 krKøb
2Boboonline.dk2.645,1 kr2.645,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe

PriceData har fulgt prisen på Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.939 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 2.779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.198 kr.

Den nuværende pris på 2.279 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Skænk Vesterholm Next, Jackson Hickory top & hvid højglans, 197x48x83,8 cm, 4 døre & 1 skuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20262.279 kr72,2 kr (3%)
8. maj 20262.351,2 kr47,8 kr (2%)
8. apr. 20262.399 kr314,75 kr (15%)
6. apr. 20262.084,25 kr314,75 kr (13%)
5. apr. 20262.399 kr314,75 kr (15%)
31. mar. 20262.084,25 kr75,25 kr (4%)
29. mar. 20262.009 kr75,25 kr (4%)
28. mar. 20262.084,25 kr145,25 kr (7%)
23. mar. 20261.939 kr145,25 kr (7%)
22. mar. 20262.084,25 kr145,25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret