Gå til hovedindhold

Tvilum Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm

TvilumBuffetborde og sidebordeEAN: 5713035040754
Pris fra 2.927,2 krtil 2.994 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66,8 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.519 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2927.2 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
TVILUM paris skænk - hvidt træ, 3 skuffer og låger
-20%2.927,2 kr
Før 3.659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVILUM paris skænk - hvidt træ, 3 skuffer og låger billede

Produktinformation

Design og udtryk Paris skænk i hvidt træ fra Paris-serien udstråler tidløs elegance med rene linjer og fine detaljer. Den lyse finish skaber ro og lys i rummet. Metalknopperne og de synlige samlinger signalerer håndværk og kvalitet. Materialer og størrels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Paris opbevaring
Farve: Hvid
EAN: 5713035040754
Varenr.: 2429
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm
2.969 kr
Til butik
Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm billede

Produktinformation

Nora-skænken fra Vesterholm, leveret af Vesterholm, er en elegant og praktisk løsning til privaten, særligt velegnet til stuen. På billedet kan man se den hvide skænk med klassiske fyldningslåger og tre skuffer øverst, et stilrent udtryk der kombinerer la...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Skænke
Farve: Hvid
EAN: 5713035040754
Varenr.: 2789189
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Bordeaux skænk m. 3 låger + 3 skuffer - Hvid
-14%2.994 kr
Før 3.494 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bordeaux skænk m. 3 låger + 3 skuffer - Hvid billede

Produktinformation

Bordeaux skænk med 3 låger og 3 skuffer i hvid.Bordeaux serien er en komplet designet møbelserie, der skaber varme, ro og rene omgivelser med sin gennemgående hvide farve – og skønne romantiske detaljer. Alle skuffer og låger har metalgreb, der understøtter den romantiske stil.Se de andre flotte møbler i serien her...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Stue
Vægt: 71.6g
Artikel nr.: 778244949
EAN: 5713035040754
Varenr.: 36
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Bordeaux skænk m. 3 låger + 3 skuffer - Hvid
-14%2.994 kr
Før 3.494 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk2.927,2 kr2.927,2 krKøb
2Likehome.dk2.969 kr2.969 krKøb
3XL Møbler DK2.994 kr2.994 krKøb
4Biva DK2.994 kr2.994 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm

PriceData har fulgt prisen på Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.519 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 2.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.743 kr.

Den nuværende pris på 2.927,2 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Skænk Vesterholm Nora, hvid - væghængt skænk med 3 døre og 3 skuffer, dansk FSC-træ, H92xB144xD46 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20262.927,2 kr41,8 kr (1%)
24. maj 20262.969 kr41,8 kr (1%)
8. maj 20262.927,2 kr66,8 kr (2%)
8. apr. 20262.994 kr324,75 kr (12%)
6. apr. 20262.669,25 kr324,75 kr (11%)
5. apr. 20262.994 kr324,75 kr (12%)
31. mar. 20262.669,25 kr30,25 kr (1%)
29. mar. 20262.639 kr30,25 kr (1%)
28. mar. 20262.669,25 kr150,25 kr (6%)
23. mar. 20262.519 kr150,25 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret