Gå til hovedindhold

Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink

SkullcandyHovedtelefoner og headsetEAN: 0810145323229
Pris fra 758 krtil 1.422 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 664 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 758 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Skullcandy Crusher 540 Active Trådløs Kablet Hovedtelefoner Pink
758 kr
Til butik
Skullcandy Crusher 540 Active Trådløs Kablet Hovedtelefoner Pink billede

Produktinformation

Skullcandy Crusher 540 Active - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - Dæmpet

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Artikel nr.: S6EVW-T005
EAN: 0810145323229
Varenr.: 1003321299
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skullcandy Crusher 540 Active
764 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink
-80%879 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink billede

Produktinformation

Fordele ved trådløse høretelefonerSkullcandy Crusher 540 i farven Soft Pink er til dig, der vil have kraftfuld lyd og friheden ved både trådløs og kablet forbindelse. Over-ear designet med hovedbøjle omslutter ørene behageligt og giver dig ro til musik, podcasts og film - hjemme, på farten eller på kontoret.Alsidig lyd til hverdag og pendlingMed op til 40 timers kontinuerlig afspilning og hurtigopladning på 10 minutter via USB-C er du hurtigt videre, når batteriet trænger. Du kan også lytte med 3,5 mm kabel, når du ønsker det. Høretelefonerne kan foldes sammen, så de er nemme at have med i tasken, og den bløde rosa finish giver et stilrent look.Produkttype: Høretelefoner (over-ear)Bærestil: HovedbøjleFarve: Pink (Soft Pink)Vægt: 312 gFoldbare: JaForbindelse: Trådløs og kabelBluetooth: Ja, version 5,0USB-forbindelse: USB-CKabler inkluderet: USB-C3,5 mm stik: JaDriftstid: Op til 40 tHurtigopladning: Ca. 10 min.Strømkilde til opladning: USBHovedtelefonfrekvens: 20 – 20.000 HzImpedans: 32 ΩLydtryksniveau: 95 – 100 dBØrekobling: On-ear...

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.55g
EAN: 0810145323229
Varenr.: 1985616
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink
-80%899 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Skullcandy Hovedtelefon Crusher 540 Active Over-Ear Soft Pink
-10%1.422 kr
Før 1.579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK758 kr758 krKøb
2Proshop DK764 kr803 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr978 krKøb
5Teknikproffset DK1.422 kr1.481 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink

PriceData har fulgt prisen på Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink i 171 dage. Laveste pris i perioden er 758 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.219 kr.

Den nuværende pris på 758 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Trådløse over-ear høretelefoner Skullcandy Crusher 540 - Soft Pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026758 kr71 kr (9%)
25. maj 2026829 kr2 kr (0%)
24. maj 2026827 kr6 kr (1%)
23. maj 2026833 kr21 kr (2%)
21. maj 2026854 kr3 kr (0%)
20. maj 2026857 kr222 kr (21%)
15. maj 20261.079 kr21 kr (2%)
14. maj 20261.100 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.102 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.103 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret