Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager

Pris fra 107,5 krtil 113,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager
107,5 kr
Til butik
Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager billede

Produktinformation

Skilt Zone 20 Advarselsskiltet Zone 20 er designet til at advare om farlige områder med risiko for eksplosion grundet brændbart støv. Skiltet, der opfylder nødvendige sikkerhedsstandarder, er fremstillet af holdbare materialer og fås i A4-størrelse (297 x...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387036043
Varenr.: 47242338894161
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - ATEX Zone 20 - Vinyl klistermærke - 297 x 210 mm (A4)
113,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten107,5 kr107,5 krKøb
2JO Safety DK113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager i 87 dage. Laveste pris i perioden er 107,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 113,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 107,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Zone 20 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026107,5 kr6,25 kr (5%)
24. maj 2026113,75 kr6,25 kr (6%)
9. mar. 2026107,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret