Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel

Pris fra 142,5 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel
142,5 kr
Til butik
Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel billede

Produktinformation

Skilt Zone 2 Advarselsskiltet Zone 2 er designet til at markere områder med eksplosions- eller brandrisiko og er velegnet til industrielle miljøer, som fabrikker og lagre. Skiltet er lavet af vejrbestandigt refleksaluminium, hvilket gør det ideelt til båd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387032366
Varenr.: 47242338500945
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - ATEX Zone 2 - Plast - 297 x 210 mm (A4)
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
2JO Safety DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel

PriceData har fulgt prisen på Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel i 87 dage. Laveste pris i perioden er 142,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Zone 2 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Atex skilte | Rektangel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
9. mar. 2026142,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret