Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387033684
Pris fra 155 krtil 163,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt
155 kr
Til butik
Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Flugtvej ned venstre 132005 Flugtvejsskilt med symbol for 'Flugtvej ned venstre' produceret på Efterlysende plast HI150 i størrelsen 200 x 400 mm med Symbol der følger DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte), samt forskrifter for sikkerhedsskilte, i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387033684
Varenr.: 47092153712977
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nødudgang ned/venstre - Efterlysende vinyl - 150 x 300 mm
163,75 kr
Til butik
Nødudgang ned/venstre - Efterlysende vinyl - 150 x 300 mm billede

Produktinformation

Flugtvejsskiltet her viser klart og tydeligt nødudgangens placering, med en skrå pil nedad mod venstre. Det sikrer at de ansatte ved præcis, hvor de skal løbe hen og dermed ikke skal spilde kostbar tid på at lede. Tid er ofte knap når der opstår krisesitu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Emergency & Exit Signs
Farve: Signalgrøn
Størrelse: 150 mm x 300 mm
EAN: 5708387033684
Varenr.: 132005PVMR

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten155 kr155 krKøb
2JO Safety DK163,75 kr163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt i 87 dage. Den nuværende pris er 155 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Skilt Flugtvej ned venstre 132005 - Efterlysende Vinyl / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026155 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret