Gå til hovedindhold

JO Safety Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte |

JO SafetySkiltningEAN: 5708387034124
Pris fra 196,25 krtil 206,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte |
196,25 kr
Til butik
Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte | billede

Produktinformation

Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned Dette flugtvejsskilt er designet til at sikre tydelig og effektiv vejvisning i nødsituationer, hvor flugtvejen fører venstre om og ned ad en trappe. Det efterlysende materiale sikrer høj synlighed, selv i mørke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387034124
Varenr.: 54846590026104
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned - Efterlysende plast - 150 x 300 mm
206,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten196,25 kr196,25 krKøb
2JO Safety DK206,25 kr206,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte |

PriceData har fulgt prisen på Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte | i 164 dage. Laveste pris i perioden er 196,25 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 206,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 196,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Flugtvejsskilt - Flugtvej venstre trappe ned 150 mm x 300 mm - Efterlysende plast | Skilte | Nødskilte | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026196,25 kr10 kr (5%)
24. maj 2026206,25 kr10 kr (5%)
21. maj 2026196,25 kr10 kr (5%)
20. maj 2026206,25 kr10 kr (5%)
23. dec. 2025196,25 kr
22. dec. 2025196,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret