Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet

Pris fra 88,75 krtil 93,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet
88,75 kr
Til butik
Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet billede

Produktinformation

Skilt Biologisk fare Dette advarselsskilt markerer risikoen for biologiske farer, der kan forekomme i laboratorier og andre arbejdsområder, hvor håndtering af farlige biologiske materialer kræver opmærksomhed. Skiltet er designet med et sort biologisk far...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387015512
Varenr.: 49252977803601
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Biologisk fare - Plast - 100 mm
93,75 kr
Til butik
Advarselsskilt - Biologisk fare - Plast - 100 mm billede

Produktinformation

Biologisk fare Bestil advarselsskiltet herNogle virksomheder arbejder med materieler eller benytter sig af processer, som kan indeholde biologisk fare, det er derfor vigtigt at benytte advarselsskilt til at advare omkring biologisk fare. Især hvis man ge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: 100 mm
EAN: 5708387015512
Varenr.: A367PN

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten88,75 kr88,75 krKøb
2JO Safety DK93,75 kr93,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet

PriceData har fulgt prisen på Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet i 164 dage. Laveste pris i perioden er 88,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 93,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Skilt Biologisk fare - 100 mm / Plast (indendørs brug) | Skilte | SG Skilte | Trekantet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
24. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
21. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
20. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
23. dec. 202588,75 kr
22. dec. 202588,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret