Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt

Pris fra 106,25 krtil 112,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt
106,25 kr
Til butik
Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Biologisk fare A332 Skilt Biologisk fare A332 er et advarselsskilt, der er designet til at informere om tilstedeværelsen af biologisk fare på arbejdspladser. Skiltet er i overensstemmelse med DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte) og sikkerhedsskilt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387014072
Varenr.: 47242360488273
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Biologisk fare - Plast - 210 x 148 mm (A5)
112,5 kr
Til butik
Advarselsskilt - Biologisk fare - Plast - 210 x 148 mm (A5) billede

Produktinformation

Biologisk fare på arbejdspladser er en alvorlig størrelse, man skal sørge for at advarer imod og tage sine sikkerhedsforanstaltninger omkring. Det er derfor afgørende at benytte advarselsskilte, der markerer at der kan foreligge biologisk fare i et område...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: A5 - 210 mm x 148 mm
EAN: 5708387014072
Varenr.: A332PA5

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten106,25 kr106,25 krKøb
2JO Safety DK112,5 kr112,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 106,25 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 112,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 106,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Biologisk fare A332 - Plast / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Fjernlager | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
24. maj 2026112,5 kr6,25 kr (6%)
9. mar. 2026106,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret