Gå til hovedindhold

Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå

SistemaMadopbevaringEAN: 9414202591333
Pris fra 73,97 krtil 119,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 45,98 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 31. maj

Sammenlign priser på Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.97 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Madopbevaring - Nest It - 3-Pak - 1.5L - Blå
-38%73,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sistema Madopbevaring - Nest It - 3-Pak - 1.5L - Blå billede

Produktinformation

Sistema Nest It 3-Pak. Food prep (food preparation) er et fænomen der er blevet udbredt, især kender vi det fra fitness verdenen under “meal prep”. Hvor der preppes mad til flere dage, organiseres og planlægges, ofte mere fokus på speciel kost med sma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Madopbevaring
EAN: 9414202591333
Varenr.: shopify_DK_8672433832276_47186492195156
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema - Meal Prep 3Pack 1,5l
-37%75 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sistema - Meal Prep 3Pack 1,5l billede

Produktinformation

Meal Prep 3Pack 1,5l.Sistema® NEST IT™ Meal Prep-beholdere gør madlavning til en leg. Food preparation bliver mere og mere udbredt. Vi kender det især fra Meal Prep, hvor der preppes mad til flere dage, organiseres og planlægges, ofte med mere fokus

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
EAN: 9414202591333
Varenr.: SIS59133
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ametsis Nest It 3-pak - 1,5 L
79 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Meal Prep 3pack 1,5l - Madkasse
-20%95,95 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sistema Meal Prep 3pack 1,5l - Madkasse
-20%95,95 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sistema Meal Prep 3pack 1,5l - Madkasse
95,95 kr
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Madopbevaring - Nest It - 3-Pak - 1.5L - Blå
-20%95,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt73,97 kr73,97 krKøb
2Rikki Tikki Shop75 kr75 krKøb
3CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
4Outmore.dk95,95 kr95,95 krKøb
5MAXiPRO95,95 kr95,95 krKøb
6Koeletaske.dk95,95 kr95,95 krKøb
7Mammashop.dk95,96 kr95,96 krKøb
8Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå

PriceData har fulgt prisen på Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 73,97 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Sistema Opbevaringsbokse - 3-pak - Nest It - 1,5 l - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202673,97 kr4,97 kr (7%)
31. maj 202669 kr4,97 kr (7%)
30. maj 202673,97 kr4,97 kr (7%)
29. maj 202669 kr4,97 kr (7%)
27. maj 202673,97 kr4,97 kr (7%)
25. maj 202669 kr2 kr (3%)
24. maj 202671 kr2 kr (3%)
22. maj 202669 kr2 kr (3%)
21. maj 202671 kr2 kr (3%)
20. maj 202669 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret