Gå til hovedindhold

Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal

SistemaMadopbevaringEAN: 9414202591753
Pris fra 143 krtil 269,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 126,95 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema Meal Prep 5Pack1.9L
143 kr
Til butik
Sistema Meal Prep 5Pack1.9L billede

Produktinformation

Sistema Nest It, meal prep 5 pack, 5x 1,9 l , smart opbevaringsboks med 3 opdelte rum. Mål: 240 x 224 x 142 Farver: Minty teal

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 59175
EAN: 9414202591753
Varenr.: 3089857
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema - 1,9L Meal Prep Nest It 5-pak
152 kr
Til butik
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal
-30%188,97 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal billede

Produktinformation

Sistema Meal Prep 5Pack, 1,9L, med 3 opdelte rum (Minty Teal) Materiale: Plast - fri for BPA og Phthalater. Rengøring: Kan vaskes i opvaskemaskine på øverste hylde. Tåler opbevaring i fryser og opvarmning i mikroovn (uden låg). Nest It, meal prep 5 pack,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Madopbevaring
EAN: 9414202591753
Varenr.: shopify_DK_7482265632932_42915643719844
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema - Meal Prep 5Pack 1,9L
-30%190 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal
-20%215,96 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sistema Opbevaringsbokse - 5-pak - Nest It - 1,9 l - Turkis
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK143 kr182 krKøb
2CS MEGASTORE DK152 kr191 krKøb
3Loukrudt188,97 kr188,97 krKøb
4Rikki Tikki Shop190 kr190 krKøb
5Mammashop.dk215,96 kr215,96 krKøb
6Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal

PriceData har fulgt prisen på Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal i 165 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sistema Madopbevaring - Meal Prep Nest It - 5-Pak - 1.9L - Minty Teal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026143 kr6 kr (4%)
2. maj 2026149 kr3 kr (2%)
1. maj 2026152 kr9 kr (6%)
26. apr. 2026161 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026164 kr3 kr (2%)
2. mar. 2026161 kr1 kr (1%)
6. feb. 2026160 kr10 kr (7%)
25. jan. 2026150 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret