Gå til hovedindhold

Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger

SiriusAEAN: 5707310508039
Pris fra 312 krtil 399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 19. maj

Sammenlign priser på Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 312 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger
312 kr
Til butik
Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger billede

Produktinformation

Sirius Top-Line LED lyskæde | 300 varmhvide lys | 30m. | FORLÆNGER Top-Line Energy-serien er en ny generation af lyskæder, der er designet til at have et ultralavt energiforbrug, samtidig med at de udsender samme lysstyrke som Top-Line-lyskæderne. Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Udendørs julelys
Farve: Sort
EAN: 5707310508039
Varenr.: 6648705020
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Top-Line Energy Suppl.Set 300L
398 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Top-Line Energy Suppl.sæt 300L
399 kr
Til butik
Sirius - Top-Line Energy Suppl.sæt 300L billede

Produktinformation

Top-Line Energy-serien er en ny generation af lyskæder med ultralavt energiforbrug, som stadig udsender samme lysstyrke som de almindelige Top-Line lyskæder. Produktet kan udvides med op til 2400 lysdioder og er nemt at kombinere, hvilket giver mange deko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
EAN: 5707310508039
Varenr.: SI50803

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk312 kr312 krKøb
2CS MEGASTORE DK398 kr437 krKøb
3Rikki Tikki Shop399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger

PriceData har fulgt prisen på Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger i 180 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 325 kr.

Den nuværende pris på 312 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026312 kr1 kr (0%)
31. maj 2026311 kr1 kr (0%)
29. maj 2026312 kr1 kr (0%)
23. maj 2026313 kr5 kr (2%)
22. maj 2026318 kr4 kr (1%)
20. maj 2026314 kr15 kr (5%)
19. maj 2026299 kr16 kr (5%)
18. maj 2026315 kr16 kr (5%)
17. maj 2026299 kr16 kr (5%)
16. maj 2026315 kr15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret