Gå til hovedindhold

Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger

SiriusAEAN: 5707310508022
Pris fra 226 krtil 276 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 226 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger
226 kr
Til butik
Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger billede

Produktinformation

Sirius Top-Line LED lyskæde | 200 varmhvide lys | 20m. | FORLÆNGER Top-Line Energy-serien er en ny generation af lyskæder, der er designet til at have et ultralavt energiforbrug, samtidig med at de udsender samme lysstyrke som Top-Line-lyskæderne. Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Udendørs julelys
Farve: Sort
EAN: 5707310508022
Varenr.: 6648705017
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Top-Line Energy Suppl.Set 200L
226 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Top-Line Energy Suppl.sæt 200L
-8%276 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sirius - Top-Line Energy Suppl.sæt 200L billede

Produktinformation

Top-Line Energy-serien er en ny generation af lyskæder med ultralavt energiforbrug, som stadig udsender samme lysstyrke som de almindelige Top-Line lyskæder. Produktet kan udvides med op til 2400 lysdioder og er nemt at kombinere, hvilket giver mange deko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
EAN: 5707310508022
Varenr.: SI50802

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk226 kr226 krKøb
2CS MEGASTORE DK226 kr265 krKøb
3Rikki Tikki Shop276 kr276 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger

PriceData har fulgt prisen på Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger i 182 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 226 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Sirius Top-Line Energy udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026226 kr1 kr (0%)
29. maj 2026227 kr1 kr (0%)
28. maj 2026228 kr2 kr (1%)
26. maj 2026230 kr1 kr (0%)
25. maj 2026231 kr1 kr (0%)
22. maj 2026232 kr1 kr (0%)
19. maj 2026233 kr1 kr (0%)
18. maj 2026234 kr1 kr (0%)
16. maj 2026235 kr1 kr (0%)
14. maj 2026236 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret