Gå til hovedindhold

Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm

SiriusBelysningEAN: 5707310806241
Pris fra 115 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Sille Genopladelig Bloklys, Ø7,5x25 cm, Hvid
-28%115 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sirius - Sille Genopladelig Bloklys, Ø7,5x25 cm, Hvid billede

Produktinformation

Skab et sundt og bæredygtigt miljø i hjemmet, med sjæl, varme og ikke mindst den hyggelige stemning. Du kan selvfølgelig anvende Sirius Fjernbetjening til alle Sille lys. De nye Sille Exclusive lys fra Sirius er endnu mere livagtige end mange andre af der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Farve: Hvid
EAN: 5707310806241
Varenr.: SI80624
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm
120 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig
-11%140 kr
Før 158 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig billede

Produktinformation

Sirius Sille genopladelig LED bloklys Skab liv i hjemmet med de nye livagtige LED bloklys fra Sirius og undgå batterispild med dette LED bloklys. Sille lysene er genopladelige - husk at tilkøbe en opladestander, som passer til alle Sille Genopladelige lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Dekorationsbelysning
Farve: Hvid
EAN: 5707310806241
Varenr.: 6648702463
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig
-2%140 kr
Før 143 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø7,5*25cm - Hvid - Genopladelig
159 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø7,5*25cm - Hvid - Genopladelig
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop115 kr115 krKøb
2CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
3LampeGuru.dk140 kr140 krKøb
4Greenline140 kr140 krKøb
5Kai Berntsen ApS159 kr159 krKøb
6HvidevareShoppen.dk159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm

PriceData har fulgt prisen på Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 25 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026115 kr5 kr (4%)
23. maj 2026120 kr5 kr (4%)
19. maj 2026115 kr6 kr (5%)
16. maj 2026121 kr1 kr (1%)
10. maj 2026120 kr5 kr (4%)
9. maj 2026125 kr5 kr (4%)
5. maj 2026120 kr5 kr (4%)
4. maj 2026125 kr5 kr (4%)
18. apr. 2026120 kr5 kr (4%)
17. apr. 2026125 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret