Gå til hovedindhold

Boligcenter Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158772145
Pris fra 599 krtil 1.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 500 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sidebord Sort eg 102 x 35 x 55 cm Konstrueret træ
-34%599 kr
Før 910 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Sort eg 102 x 35 x 55 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det moderne rektangulære sideboard er en klassisk løsning til opbevaring i din spisestue. Det kombinerer stil med funktionalitet og har en slank, mat sort finish, der passer til den minimalistiske vibe. Med sin glatte overflade og rene linjer tilføjer det et touch af klasse til ethvert rum. Perfekt til opbevaring af service, sengetøj eller dekorationer, passer det ind i enhver indretning og udnytter pladsen optimalt, hvilket gør det til et must-have for stilfuld opbevaring. Topkvalitets Materialer: Lavet af massivt egetræ, som er holdbart og har tidløs charme. Det her valg sikrer, at det holder i mange år og fortsat ser godt ud. Kombineret med MDF for ekstra stabilitet, så du ved, det fungerer godt og forbliver stærkt.Smart Opbevaring: Sidebordet har masser af opbevaringsrum, der hjælper med at holde orden på dine ting. Døre holder alt skjult, men det er stadig nemt at få fat i, hvilket gør det super praktisk både til hverdag og fest.Moderne Look: Den matte sorte finish på egetræet gør dette møbel iøjnefaldende og passer perfekt ind i moderne hjem. Dets skandinavisk inspirerede design fokuserer på enkelhed og funktion, som skaber rolige og pæne omgivelser, samtidig med at det forbedrer rummets samlede harmoni.Indendørs Fleksibilitet: Selvom det passer perfekt i spisestuer, kan dette sideboard også bruges i stuen eller hjemme-kontoret. Dets fleksible design gør, at det kan tilpasses forskellige rum og tilføje funktionalitet og stil, uanset hvor du placerer det.Plejetips: For at holde det friskt, tør det bare af med en tør klud og undgå stærke kemikalier. Ved at følge disse tips hjælper du med at bevare den stilige finish og solide struktur, så det bliver et langtidsholdbart møbel i dit hjem. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 102 x 35 x 55 CM (L x B x H)Med 3 døreForsamling krævet: JaLeveringsin...

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 26.5g
EAN: 8721158772145
Varenr.: 1581307
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sidebord Sort eg 102 x 35 x 55 cm Konstrueret træ
-33%619 kr
Før 930 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Sort eg 102 x 35 x 55 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det moderne rektangulære sideboard er en klassisk løsning til opbevaring i din spisestue. Det kombinerer stil med funktionalitet og har en slank, mat sort finish, der passer til den minimalistiske vibe. Med sin glatte overflade og rene linjer tilføjer det et touch af klasse til ethvert rum. Perfekt til opbevaring af service, sengetøj eller dekorationer, passer det ind i enhver indretning og udnytter pladsen optimalt, hvilket gør det til et must-have for stilfuld opbevaring. Topkvalitets Materialer: Lavet af massivt egetræ, som er holdbart og har tidløs charme. Det her valg sikrer, at det holder i mange år og fortsat ser godt ud. Kombineret med MDF for ekstra stabilitet, så du ved, det fungerer godt og forbliver stærkt.Smart Opbevaring: Sidebordet har masser af opbevaringsrum, der hjælper med at holde orden på dine ting. Døre holder alt skjult, men det er stadig nemt at få fat i, hvilket gør det super praktisk både til hverdag og fest.Moderne Look: Den matte sorte finish på egetræet gør dette møbel iøjnefaldende og passer perfekt ind i moderne hjem. Dets skandinavisk inspirerede design fokuserer på enkelhed og funktion, som skaber rolige og pæne omgivelser, samtidig med at det forbedrer rummets samlede harmoni.Indendørs Fleksibilitet: Selvom det passer perfekt i spisestuer, kan dette sideboard også bruges i stuen eller hjemme-kontoret. Dets fleksible design gør, at det kan tilpasses forskellige rum og tilføje funktionalitet og stil, uanset hvor du placerer det.Plejetips: For at holde det friskt, tør det bare af med en tør klud og undgå stærke kemikalier. Ved at følge disse tips hjælper du med at bevare den stilige finish og solide struktur, så det bliver et langtidsholdbart møbel i dit hjem. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 102 x 35 x 55 CM (L x B x H)Med 3 døreForsamling krævet: JaLeveringsindhold:Kabinet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 102 x 35 x 55 cm
Vægt: 26.5g
EAN: 8721158772145
Varenr.: 1581307
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sidebord Sort eg 102 x 35 x 55 cm Konstrueret træ
-33%619 kr
Før 930 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Sort eg 102 x 35 x 55 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 102 x 35 x 55 cm
Vægt: 26.5g
EAN: 8721158772145
Varenr.: 1581307
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK599 kr599 krKøb
2Livera DK619 kr688 krKøb
3Vivas DK619 kr688 krKøb
4BoligRetning1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ i 140 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Sideboard Sort Eg 102 X 35 X 55 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026599 kr20 kr (3%)
4. feb. 2026619 kr20 kr (3%)
2. feb. 2026599 kr20 kr (3%)
1. feb. 2026619 kr20 kr (3%)
31. jan. 2026599 kr20 kr (3%)
29. jan. 2026619 kr20 kr (3%)
28. jan. 2026599 kr20 kr (3%)
22. jan. 2026619 kr20 kr (3%)
20. jan. 2026599 kr20 kr (3%)
17. jan. 2026619 kr20 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret