Gå til hovedindhold

Boligcenter Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158773470
Pris fra 549 krtil 749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sidebord Sort eg 69 x 35 x 80 cm Konstrueret træ
-29%549 kr
Før 772 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Sort eg 69 x 35 x 80 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne rektangulære skab er lige det, du har brug for til smart opbevaring. Det har et slankt og praktisk design, perfekt til byboere og dem, der elsker moderne indretning. Med sine rene linjer og matte finish passer det perfekt ind i moderne bolig- og spisepladser. Den subtile elegance fungerer med forskellige indretningsstile og giver en stilfuld måde at organisere dine daglige ting eller vise dekorative genstande. Moderne stil: Skabets design kombinerer enkelhed og funktionalitet, og det udstråler moderne charme. Dets rene linjer og minimalt med dekoration gør det til en perfekt pasform til moderne opholdsrum, der tilføjer et strejf af elegance til ethvert rum.God plads: Med rummelige hylder er der plads til service, sengetøj eller hvad som helst, du skal bruge. Kombinationen af konstrueret træ og metal sikrer langvarig støtte til alt indhold.Elegant design: Matte sorte knopper og hængslede døre giver skabet et stilfuldt præg. De stærke stålben og den sorte ramme ser ikke bare godt ud, men sikrer også stabilitet.Alsidig anvendelse: Uanset om det er i stuen eller spisestuen, er dette møbel perfekt til at vise dekorative genstande eller gemme husholdningsartikler, hvilket gør det til en alsidig tilføjelse til ethvert hjem.Nem opsætning: Det kommer som en enhed, og du skal være to personer med en skruetrækker for at samle det. Så kan du hurtigt begynde at bruge din nye opbevaringsplads med minimal besvær. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 69 x 35 x 80 CM (B x D x H)Med 2 døreForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab...

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 19.55g
EAN: 8721158773470
Varenr.: 1581400
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sidebord Sort eg 69 x 35 x 80 cm Konstrueret træ
-28%570 kr
Før 792 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Sort eg 69 x 35 x 80 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 69 x 35 x 80 cm
Vægt: 19.55g
EAN: 8721158773470
Varenr.: 1581400
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sidebord Sort eg 69 x 35 x 80 cm Konstrueret træ
-28%570 kr
Før 792 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Sort eg 69 x 35 x 80 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 69 x 35 x 80 cm
Vægt: 19.55g
EAN: 8721158773470
Varenr.: 1581400
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ
-25%749 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK549 kr549 krKøb
2Livera DK570 kr639 krKøb
3Vivas DK570 kr639 krKøb
4BoligRetning749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ i 140 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 554 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sideboard Sort Eg 69 X 35 X 80 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026549 kr70 kr (11%)
4. feb. 2026619 kr110 kr (22%)
2. feb. 2026509 kr110 kr (18%)
1. feb. 2026619 kr110 kr (22%)
31. jan. 2026509 kr110 kr (18%)
29. jan. 2026619 kr110 kr (22%)
28. jan. 2026509 kr31 kr (6%)
22. jan. 2026540 kr31 kr (6%)
20. jan. 2026509 kr110 kr (18%)
19. jan. 2026619 kr79 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret