Gå til hovedindhold

Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb

ShokzGPSEAN: 0810092679844
Pris fra 790 krtil 1.109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 319 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 783,99 kr 6. maj

Sammenlign priser på Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 790 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenRun USB-C (blå)
-28%790 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SHOKZ OpenRun USB-C (blå) billede

Produktinformation

SHOKZ OpenRun USB-C (blå) - 8t batteri, hurtigopladning, åben-øre design, sikker sportspasform, Bluetooth 5.1 - Høretelefoner & tilbehør In-ear høretelefoner

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: Høretelefoner & tilbehør
Artikel nr.: S805BL
EAN: 0810092679844
Varenr.: 1336742
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb
-14%940,99 kr
Før 1.090 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb billede

Produktinformation

Shokz OpenRun USB-C er et let og komfortabelt headset til dig, der vil nyde musik eller podcasts, mens du er aktiv. Med Shokz’ Bone Conduction-teknologi kan du stadig høre trafikken og dine omgivelser – og dermed øges din sikkerhed. Det gør headsettet ideelt til løb og cykling, hvor opmærksomhed er vigtig. OpenRun har op til 8 timers batteritid, oplades hurtigt via USB-C og sidder stabilt – selv under intense træningspas. Det er desuden sved- og vandafvisende.

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: hovedtelefoner og lyd
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0810092679844
Varenr.: 277128
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shokz OpenRun USB-C Wireless BT Headphones bu
977 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner SHOKZ OpenRun - neckband sport, blå
1.089 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shokz OpenRun - Blå (USB-C)
1.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner SHOKZ OpenRun - neckband sport, blå
1.109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK790 kr790 krKøb
2Løbeshop DK940,99 kr940,99 krKøb
3CompuMail DK977 kr977 krKøb
4Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
5Proshop DK1.099 kr1.099 krKøb
6Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb

PriceData har fulgt prisen på Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb i 156 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 867 kr.

Den nuværende pris på 790 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Shokz Openrun USB-C Hovedtelefoner - 8 Timer Batteri, Komfort & Sikkerhed til Løb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026790 kr6,01 kr (1%)
6. maj 2026783,99 kr6,01 kr (1%)
5. maj 2026790 kr87,99 kr (10%)
30. mar. 2026877,99 kr27 kr (3%)
20. mar. 2026850,99 kr45 kr (6%)
12. mar. 2026805,99 kr29,01 kr (3%)
11. mar. 2026835 kr24 kr (3%)
7. mar. 2026859 kr40 kr (4%)
2. mar. 2026899 kr40 kr (4%)
30. jan. 2026939 kr24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret