Gå til hovedindhold

Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE

ShokzGPSEAN: 0810092679646
Pris fra 1.201,99 krtil 1.619 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 417,01 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.190 kr 18. maj

Sammenlign priser på Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1201.99 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE
-19%1.201,99 kr
Før 1.490 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE billede

Produktinformation

Shokz OpenRun Pro2 Mini er et førsteklasses bone conduction headset designet til at levere enestående lydkvalitet og komfort under dine aktiviteter. Med Shokz TurboPitch™ teknologi sikrer headsettet kraftfulde basvibrationer, hvilket giver en dyb og rig lydoplevelse, selv i støjende omgivelser. Den vandafvisende IP55-rating beskytter mod sved og regn, mens det lette og ergonomiske design passer perfekt til mindre hoveder, hvilket gør det ideelt til løb, cykling og andre udendørsaktiviteter. Kort om Shokz OpenRun Pro2 Mini: - Bone conduction teknologi: Forbliv opmærksom på omgivelserne.- TurboPitch™ teknologi: For forbedret bas og lydkvalitet.- IP55 vandafvisende: Tåler sved og regn.- Let og ergonomisk design: Perfekt til aktiv livsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: hovedtelefoner og lyd
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0810092679646
Varenr.: 272946
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Trådløs Hovedtelefoner Orange
1.262 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shokz OpenRun Pro 2 Mini Trådløse hovedtelefoner - Orange
1.379 kr
Til butik
Shokz OpenRun Pro 2 Mini Trådløse hovedtelefoner - Orange billede

Produktinformation

Shokz OpenRun Pro 2 Mini Bluetooth-hovedtelefoner i orange lader dig høre musik, mens du stadig kan følge med i trafikken og dem omkring dig. Modellen er velegnet til løb, cykling, træning, arbejde og fritid, hvor du ikke ønsker at lukke verden helt ude. Benledningsteknologien sender lyden via kindbenet i stedet for at lukke øregangen, og med op til 12 timers batteritid holder de til lange træningspas eller arbejdsdage. Åben ørekanal til aktiv hverdag Formfaktoren "åben ørekanal" betyder, at hovedtelefonerne sidder uden på øret i stedet for inde i øregangen. Det gør det lettere at holde øje med trafik, medløbere eller kolleger, mens du lytter til musik eller podcasts. Stabil trådløs forbindelse Med Bluetooth 5.3 får du en moderne trådløs standard, der er velegnet til daglig brug med kompatible enheder. Det gør det enkelt at forbinde hovedtelefonerne til din foretrukne afspiller. Batteri til lange pas Batteritiden er op til 12 timer, så du kan bruge hovedtelefonerne til flere træningspas eller møder, før du behøver at oplade. Opladningstiden er 60 minutter, så de er klar igen efter kort tid. Klar til støv og vandstænk IP55-klassificeringen betyder, at hovedtelefonerne er beskyttet mod støv og vandstænk – praktisk når du bruger dem til løb, cykling eller anden træning, hvor sved og fugt er en del af hverdagen. Opkald, multipoint og app-styring Den indbyggede mikrofon gør det muligt at tage opkald, når du er på farten eller arbejder. AI-baseret støjreduktion hjælper med at dæmpe uønsket baggrundsstøj under samtaler. Multipoint-forbindelse lader dig holde hovedtelefonerne tilsluttet to enheder på samme tid, og via Shokz App kan du tilpasse oplevelsen efter dine præferencer.

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: Bluetooth høretelefoner
Artikel nr.: S821OR
EAN: 0810092679646
Varenr.: 66165
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange
1.589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini - Bluetooth sport, orange
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shokz Openrun Pro2 Mini Stereo Orange
1.599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shokz OpenRun Pro2 Mini - Orange
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini - Bluetooth sport, orange
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK1.201,99 kr1.201,99 krKøb
2CompuMail DK1.262 kr1.262 krKøb
3Av-Cables DK1.379 kr1.379 krKøb
4Proshop DK1.589 kr1.589 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb
7Teknikproffset DK1.599 kr1.648 krKøb
8Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE

PriceData har fulgt prisen på Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.190 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 1.313 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.257 kr.

Den nuværende pris på 1.201,99 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Shokz OpenRun Pro2 Mini Orange - Trådløse hovedtelefoner til løb, Unisex, ONESIZE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.201,99 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.203,99 kr7 kr (1%)
28. maj 20261.210,99 kr51,01 kr (4%)
24. maj 20261.262 kr6 kr (0%)
23. maj 20261.256 kr6 kr (0%)
22. maj 20261.262 kr25 kr (2%)
20. maj 20261.237 kr47 kr (4%)
18. maj 20261.190 kr47 kr (4%)
16. maj 20261.237 kr25 kr (2%)
14. maj 20261.262 kr10,99 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret