Gå til hovedindhold

Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian

ShiseidoFoundation og concealereEAN: 0729238194052
Pris fra 322,53 krtil 527 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 204,47 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308,36 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322.53 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido Revitalessence Glow Foundation 30 ml - 560 Obsidian
-38%322,53 kr
Før 520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Revitalessence Glow Foundation 30 ml - 560 Obsidian billede

Produktinformation

Shiseido Revitalessence Glow Foundation 560 Obsidian er den **ultimative kombination af hudleje og foundation.** Denne innovative og teknologiske foundation er skabt til kvinder, der kræver det bedste for deres hud. Med en **medium dækkeevne**, en strålen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0729238194052
Varenr.: 105816
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 560 30 ml
364 kr
Til butik
Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation 560 30 ml billede

Produktinformation

RevitalEssence Skin Glow Foundation er en serum-foundation med hudplejende egenskaber, der fugter og plejer huden. En foundation med medium dækkeevne og en vægtløs formel, der blender sig nemt ind i huden og giver en dejlig glødende finish, der holder hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Foundation
Artikel nr.: 56944
EAN: 0729238194052
Varenr.: 3281253
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido Revital Essence Glow Foundation 560 Obsidion
-21%411 kr
Før 520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Revital Essence Glow Foundation 560 Obsidion billede

Produktinformation

Prøv denne innovative og teknologiske foundation fra SHISEIDO. Med Revitalessence Skin Glow Foundation SPF30 får du en let dækkeevne, en strålende finish, SPF 30 og effektive hudplejeingredienser i ét fantastisk produkt. Efter blot en uge fremstår huden udglattet og jævn med færre fine linjer.* TEKNOLOGI De to præbiotiske ingredienser, Fermenteret Kefir+ og Niacinamid, tilfører fugt i op til 24 timer**, hvilket sikrer et sundt og strålende udtryk hele dagen. Fermenteret Kefir+ styrker hudbarrieren, imens Niacinamid udglatter og udjævner huden. På den måde fremstår din hud smukkere og smukkere for hver dag, der går. Denne opbyggelige, medium-coverage foundation leverer strålende resultater, som holder længe efter makeuppen tages af.Med samme lette fornemmelse som et serum, lægger denne foundation sig vægtløst på huden og giver en smuk finish, der tilfører masser af glød til ansigtet. Du vil øjeblikkeligt opleve, at hudtonen udjævnes, at synlige porer reduceres og at huden føles velplejet. Medium dækkeevne, som kan bygges op En glowy finish, der får huden til at stråle Samme tekstur som et serum 24-timers fugt*** 12-timers holdbarhed** 30 nuancer Tilstopper ikke hudens porer (ikke-komedogen) Transfer-resistant** Crease-resistant** Fade-resistant** Dermatologisk testet Passer til alle hudtyper *Forbrugertest på 109 kvinder **Baseret på en instrumental test med 31 kvinder. ***Baseret på en intrumental test med 27 kvinde.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Foundation
Vægt: 140g
Artikel nr.: 56944
EAN: 0729238194052
Varenr.: B086410
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian
520 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido Revitalessence Glow Foundation 560 Obsidian - 30 ml
527 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk322,53 kr322,53 krKøb
2Cocopanda DK364 kr364 krKøb
3Bangerhead DK411 kr411 krKøb
4Lyko DK520 kr520 krKøb
5NordicFeel DK527 kr527 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian

PriceData har fulgt prisen på Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian i 181 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 342 kr.

Den nuværende pris på 322,53 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF30 560 Obsidian de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026322,53 kr41,47 kr (11%)
30. maj 2026364 kr41,47 kr (13%)
12. maj 2026322,53 kr57,47 kr (15%)
11. maj 2026380 kr57,47 kr (18%)
24. apr. 2026322,53 kr67,47 kr (17%)
23. apr. 2026390 kr67,47 kr (21%)
10. apr. 2026322,53 kr29,47 kr (8%)
9. apr. 2026352 kr29,47 kr (9%)
8. apr. 2026322,53 kr7,24 kr (2%)
7. apr. 2026315,29 kr7,24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret