Gå til hovedindhold

Shelly Wave Pro 2PM 2-kanalowy przekaznik na szyne DIN z pomiarem energii Shelly Qubino

ShellyCentral styring af hjemmetEAN: 3800235269121
Pris fra 616 krtil 1.409 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 793 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 489 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Shelly Wave Pro 2PM 2-kanalowy przekaznik na szyne DIN z pomiarem energii Shelly Qubino og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 616 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Qubino Wave Pro 2PM - Z-Wave relæ/jalousi, 2 kanaler med effektmåling (230VAC)
616 kr
Til butik
Shelly Qubino Wave Pro 2PM - Z-Wave relæ/jalousi, 2 kanaler med effektmåling (230VAC) billede

Produktinformation

Shelly Qubino Wave Pro 2PM er et Z-Wave styret 2-kanals 2x16A relæ (25A max samlet) med effektmåling til DIN-skinne montering.

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: Shelly_W_Pro_2PM
EAN: 3800235269121
Varenr.: 3235818
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly Qubino Wave Pro 2PM​ strømrelæ Sort
740 kr
Til butik
Shelly Qubino Wave Pro 2PM​ strømrelæ Sort billede

Produktinformation

Shelly Qubino Wave Pro 2PM​. Produkttype: Intelligent relæ, Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast. Strømforbrug (typisk): 0,3 W, Strøm (maks.): 25 A, Vekselstrømsindgangsspænding: 110 - 240 V. Dimensioner (BxDxH): 19 x 69 x 94 mm, Vægt: 75 g

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_W_Pro_2PM
EAN: 3800235269121
Varenr.: 1001847245
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smart relæ Shelly Qubino Wave Pro 2PM - sort
1.389 kr
Til butik
Smart relæ Shelly Qubino Wave Pro 2PM - sort billede

Produktinformation

Fordele ved smart relæ til låse og el-styringShelly Qubino Wave Pro 2PM er et kompakt, Z‑Wave smart relæ til montering på DIN-skinne. Med to uafhængige kanaler kan du styre og automatisere elektriske kredsløb i hjemmet - ideelt til fx adgangs- og sikkerhedsløsninger, belysning eller små motorer. Det indbyggede energimeter giver overblik over forbrug, mens LED-indikatorer gør status let at aflæse.Nem installation og pålidelig driftEnheden passer i ét modul og har fjernbetjent betjening via Z‑Wave. Overbelastnings- og overophedningsbeskyttelse øger driftsikkerheden, og den ugentlige tidsplan gør det let at automatisere daglige rutiner. Huset er i plast, farve sort.Produkttype: Smart relæKanaler: 2Montering: DIN-skinne, 1 modulFjernbetjening: Ja (Z‑Wave)Integreret energimåler: JaLED-indikatorer: JaBeskyttelse: Overbelastning og overophedningIndendørs rækkevidde: maks. 40 mSendestyrke: 25 mWUgentlig tidsplan: JaKabeltværsnit: 0,5 – 2,5 mm²AC-indgang: 110 – 240 V, 50/60 HzMaks. strøm: 25 ATypisk effektforbrug: 0,3 WDriftstemp.: −20 – 40 °CRelativ fugtighed: 30 – 70 %Mål (B × D × H): 1,9 × 6,9 × 9,4 cmVægt: 75 gFarve: SortFrekvensbånd: 868,4 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Låse
Vægt: 0.09g
EAN: 3800235269121
Varenr.: 1944254
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smart relæ Shelly Qubino Wave Pro 2PM - sort
1.409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Wave Pro 2PM 2-kanalowy przekaznik na szyne DIN z pomiarem energii Shelly Qubino koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Wave Pro 2PM 2-kanalowy przekaznik na szyne DIN z pomiarem energii Shelly Qubino koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK616 kr655 krKøb
2CompuMail DK740 kr740 krKøb
3Boligcenter DK1.389 kr1.389 krKøb
4Vivas DK1.409 kr1.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly Wave Pro 2PM 2-kanalowy przekaznik na szyne DIN z pomiarem energii Shelly Qubino

PriceData har fulgt prisen på Shelly Wave Pro 2PM 2-kanalowy przekaznik na szyne DIN z pomiarem energii Shelly Qubino i 163 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 550 kr.

Den nuværende pris på 616 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Shelly Wave Pro 2PM 2-kanalowy przekaznik na szyne DIN z pomiarem energii Shelly Qubino. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Shelly Wave Pro 2PM 2-kanalowy przekaznik na szyne DIN z pomiarem energii Shelly Qubino de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026616 kr79 kr (15%)
1. jun. 2026537 kr8 kr (1%)
31. maj 2026545 kr71 kr (12%)
28. maj 2026616 kr22 kr (3%)
30. apr. 2026638 kr96 kr (18%)
29. apr. 2026542 kr96 kr (15%)
17. apr. 2026638 kr148 kr (30%)
9. apr. 2026490 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026489 kr43 kr (8%)
18. mar. 2026532 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret