Gå til hovedindhold

Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ

ShellyCentral styring af hjemmetEAN: 3800235269152
Pris fra 153 krtil 190 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Qubino Wave PM Mini
153 kr
Til butik
Shelly Qubino Wave PM Mini billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Shelly
Farve: 2
Artikel nr.: 3800235269152
EAN: 3800235269152
Varenr.: 24905998
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ
153 kr
Til butik
Shelly Qubino Wave PM Mini  - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ billede

Produktinformation

Shelly Qubino Wave PM Mini er en meget kompakt effektmåler (PM = Power Metering) uden indbygget relæ. Dvs. at du kan installere Shelly Qunino Wave PM Mini bag stikkontakten til din fryser, køleskab, vaskemaskine, tørretumbler og lignende derved få et detaljeret overblik over enhedernes forbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: Shelly_W_PM_Mini
EAN: 3800235269152
Varenr.: 3255402
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly Qubino Wave PM Mini Intelligent kontakt Grå
188 kr
Til butik
Shelly Qubino Wave PM Mini Intelligent kontakt Grå billede

Produktinformation

Shelly Qubino Wave PM Mini. Type: Intelligent kontakt, Forbindelsesteknologi: Trådløs, Husmateriale: Plast. Vekselstrømsindgangsspænding: 110 - 240 V, DC spændingsområde: 24 - 30 V, Strømforbrug (typisk): 0,3 W. Bredde: 35 mm, Dybde: 16 mm, Højde: 29 mm. Pakketype: Kasse, Antal pr. pakke: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_W_PM_Mini
EAN: 3800235269152
Varenr.: 1001982347
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly Qubino Wave PM Mini, effektmler, Z-Wave
190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
2Proshop DK153 kr192 krKøb
3CompuMail DK188 kr188 krKøb
4WATTOO.DK190 kr190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ

PriceData har fulgt prisen på Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ i 179 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Shelly Qubino Wave PM Mini - Z-Wave enhed med effektmåling uden relæ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026153 kr37 kr (19%)
24. apr. 2026190 kr41 kr (28%)
13. apr. 2026149 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026148 kr16 kr (10%)
11. mar. 2026164 kr26 kr (14%)
2. mar. 2026190 kr26 kr (16%)
14. feb. 2026164 kr14 kr (8%)
13. feb. 2026178 kr13 kr (8%)
12. feb. 2026165 kr1 kr (1%)
11. feb. 2026164 kr26 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret