Gå til hovedindhold

Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid

ShellyEAN: 3800238070564
Pris fra 472 krtil 619 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 459 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 472 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly Power Strip 4 Gen4 Smart Stikdåse 4-stik Schuko Hvid
472 kr
Til butik
Shelly Power Strip 4 Gen4 Smart Stikdåse 4-stik Schuko Hvid billede

Produktinformation

Shelly Power Strip 4 Gen4 - Smart Stikdåse - input: CEE 7/4 - output-stikforbindelser: 3x Schuko (CEE 7/4) - 1.5 m ledning - Zigbee, Wi-Fi, Bluetooth - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_PS4_Gen4_w
EAN: 3800238070564
Varenr.: 1003635460
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, hvid
478 kr
Til butik
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, hvid billede

Produktinformation

Smart stikdåse med individuel styring og energimåling Med denne smarte stikdåse fra Shelly får du fire udtag, som du kan styre hver for sig både manuelt og via app. Du kan nemt holde styr på strømforbruget for hvert udtag, så du undgår unødvendigt standb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 43 x 237 x 56 mm
EAN: 3800238070564
Varenr.: 6226000558
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Power Strip Gen4 - White
481 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, hvid
509 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid
509 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid
529 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly Power Strip Gen4 White - WiFi & Zigbee smart stikdåse
538,43 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, hvid
539 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, hvid
605 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shelly Power Strip 4 Gen4 Smart Stikdåse 4-stik Schuko Hvid
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK472 kr472 krKøb
2LavprisEl478 kr478 krKøb
3CS MEGASTORE DK481 kr520 krKøb
4LavprisVVS509 kr509 krKøb
5Boligcenter DK509 kr509 krKøb
6Vivas DK529 kr608 krKøb
7EL-GROSSISTEN538,43 kr538,43 krKøb
8Greenline539 kr539 krKøb
9BilligVVS DK605 kr605 krKøb
10Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid

PriceData har fulgt prisen på Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 541 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 472 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Shelly Power Strip 4 Gen4 - smart stikdåse med 4 Schuko-udtag, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026472 kr6 kr (1%)
24. maj 2026478 kr4 kr (1%)
20. maj 2026474 kr5 kr (1%)
5. maj 2026469 kr10 kr (2%)
4. maj 2026479 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026482 kr10 kr (2%)
6. apr. 2026472 kr4 kr (1%)
24. mar. 2026468 kr9 kr (2%)
15. mar. 2026459 kr9 kr (2%)
14. mar. 2026468 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret