Gå til hovedindhold

Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko

ShellyEludstyrEAN: 3800238070571
Pris fra 452 krtil 605 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 452 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly Power Strip 4 Gen4 schwarz
452 kr
Til butik
Shelly Power Strip 4 Gen4 schwarz billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_PS4_Gen4_s
EAN: 3800238070571
Varenr.: 1003635459
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly Power Strip Gen4, stikdse, Zigbee, WiFi, Matter, sort
496 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko
509 kr
Til butik
Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko billede

Produktinformation

Smart stikdåse til hjem og kontorGør strømstyring nem med Shelly Power Strip 4 Gen4. Den smarte, sorte stikdåse giver dig fire Schuko-udtag med individuel måling og styring via Wi‑Fi, Zigbee og Bluetooth. Brug appen Shelly Smart Control på iOS og Android til at tænde/slukke, overvåge forbrug med ammeter/voltmeter og holde øje med temperaturen. Striben er designet med sikkerhedsbeskyttelse mod overophedning, overspænding, overbelastning og for høj effekt - tryghed i daglig brug.Fleksibel styring i dit smarte hjemPowerstrippen fungerer trådløst og kan integreres med Google Home, Amazon Alexa, Apple HomeKit og Samsung SmartThings. Med op til 30 m Wi‑Fi‑rækkevidde indendørs (50 m udendørs) og Zigbee op til 100 m får du stabil forbindelse. Den har LED‑indikator, 1,5 m kabel og en elegant, sort finish, som passer diskret ind ved tv‑bordet, skrivebordet eller i værkstedet.Udtag: 4 × type F/SchukoMaks. strøm: 16 A total / 12 A pr. udtagMaks. udgangseffekt: 3.500 WForbindelse: Trådløs (Wi‑Fi, Zigbee, Bluetooth)App: Shelly Smart Control (iOS/Android)Kompatibilitet: Google Home, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Samsung SmartThingsSikkerhed: Beskyttelse mod overophedning, overspænding, overbelastning og for høj effektSensorer: Ammeter, voltmeter, temperatursensorLED‑indikator: JaLedningslængde: 1,5 mFarve: SortMål (H × B × D): 4,3 × 23,7 × 5,6 cmVægt: 0,56 kgWi‑Fi‑rækkevidde: Op til 30 m indendørs / 50 m udendørs; Zigbee op til 100 m indendørs...

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Låse
Vægt: 0.64g
EAN: 3800238070571
Varenr.: 2145482
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, sort
516 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko
529 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly Power Strip Gen4 Black - WiFi & Zigbee smart stikdåse
538,43 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, sort
549 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, sort
599 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Gen4 stikdåse, Wi-Fi & Zigbee, sort
605 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK452 kr452 krKøb
2WATTOO.DK496 kr496 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4LavprisEl516 kr516 krKøb
5Vivas DK529 kr608 krKøb
6EL-GROSSISTEN538,43 kr538,43 krKøb
7LavprisVVS549 kr549 krKøb
8Greenline599 kr599 krKøb
9BilligVVS DK605 kr605 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko

PriceData har fulgt prisen på Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko i 133 dage. Laveste pris i perioden er 452 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 559,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 517 kr.

Den nuværende pris på 452 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Shelly Power Strip 4 Gen4 - sort smart stikdåse med 4 Schuko de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026452 kr12 kr (3%)
9. maj 2026464 kr15 kr (3%)
7. maj 2026479 kr50 kr (9%)
6. maj 2026529 kr60 kr (13%)
5. maj 2026469 kr60 kr (11%)
22. apr. 2026529 kr65 kr (14%)
29. mar. 2026464 kr74,43 kr (14%)
21. mar. 2026538,43 kr9,57 kr (2%)
20. mar. 2026548 kr9,57 kr (2%)
17. mar. 2026538,43 kr9,57 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret