Gå til hovedindhold

Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W

SharpBelysningEAN: 4974019161228
Pris fra 723 krtil 1.429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 706 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 631,2 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 723 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharp Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Sølv
723 kr
Til butik
Sharp Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Sølv billede

Produktinformation

Sharp YC-MS02E-S - Mikrobølgeovn - 20 liter - 800 W - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Sharp
Artikel nr.: YC-MS02ES
EAN: 4974019161228
Varenr.: 999013888
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sharp Microvågsugn 20l Digital panel
-27%725 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W
-32%739 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W billede

Produktinformation

Sharp YC-MS02E-S - Mikrobølgeovn - 20 liter - 800 W - sølvGenereltAftagelig drejeskive: JaDrejeskive: JaFarve: SølvHulbelægning: LakeretHulrumsdimensioner: 30.6 cm x 30.4 cm x 20.5 cmKvantitet af programmer: 8Lampestrøm: 25 WMaks. mikrobølgeeffekt: 800 WMål på drejetallerken til mikrobølge: 25.5 cmMikrobølgeovn madlavningsprogrammer: Genopvarmpopkornpizzagrønsagerkartoffelvægt defrostAuto Menuoptøning på tidEco OnMikrobølgeovn volumen: 20 literModel: FritståendeNattelys: JaProdukttype: MikrobølgeovnIndstilliinger, styringerog indikatorerAntal af strømniveauer: 11Styringstype: ElektroniskTimer: JaDisplayType: LED-displayDiverseOverensstemmelsesstandarder: EMCRoHSREACHLVDERPSCCPPAHSikkerhedsegenskaber: BarnesikretKraftNominel strøm: 10 ASpænding: 230 V / 50 HzStrømforbrug: 1270 WMål og vægtBredde: 44 cmDybde: 34.4 cmHøjde: 25.8 cm<...

Produktspecifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Mikrobølgeovne
Vægt: 11.86g
EAN: 4974019161228
Varenr.: 1810349
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W
-31%759 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sharp Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Sølv
1.169 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mikrobølgeovn 20l Digitalt panel 800W Sølv
-13%1.429 kr
Før 1.639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK723 kr723 krKøb
2Teknikproffset DK725 kr804 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr809 krKøb
5Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb
6Estore DK1.429 kr1.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W

PriceData har fulgt prisen på Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 631,2 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 783 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 672 kr.

Den nuværende pris på 723 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-S 20 l - sølv, 800 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026723 kr86 kr (14%)
29. maj 2026637 kr86 kr (12%)
26. maj 2026723 kr80 kr (12%)
6. maj 2026643 kr140 kr (18%)
24. apr. 2026783 kr140 kr (22%)
15. apr. 2026643 kr113 kr (15%)
11. apr. 2026756 kr14 kr (2%)
9. apr. 2026742 kr99 kr (15%)
7. apr. 2026643 kr6 kr (1%)
24. mar. 2026637 kr5,8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret