Gå til hovedindhold

Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid

SharpBelysningEAN: 4974019161235
Pris fra 688 krtil 1.389 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 701 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 568,8 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 688 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharp YC-MS02E-W - microwave oven - freestanding - white
688 kr
Til butik
Sharp YC-MS02E-W - microwave oven - freestanding - white billede

Produktinformation

Mikrobølgeovn, 20 liter, 800 W, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Mikrominiovn
Artikel nr.: YC-MS02E-W
EAN: 4974019161235
Varenr.: 2956773
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid
693 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sharp YC-MS02EW - Mikroovn
711 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sharp Microvågsugn 20l Digital panel
-25%738 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-W 20 l - hvid, 800 W
739 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrobølgeovn Sharp YC-MS02E-W 20 l - hvid, 800 W
759 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid
1.129 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mikrobølgeovn 20l Digitalt panel 800W Hvid
-13%1.389 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK688 kr898 krKøb
2CompuMail DK693 kr693 krKøb
3Homeshop DK711 kr711 krKøb
4Teknikproffset DK738 kr817 krKøb
5Boligcenter DK739 kr739 krKøb
6Vivas DK759 kr809 krKøb
7Ultrashop1.129 kr1.129 krKøb
8Estore DK1.389 kr1.389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid

PriceData har fulgt prisen på Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 568,8 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 688 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 639 kr.

Den nuværende pris på 688 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026688 kr76 kr (12%)
29. maj 2026612 kr76 kr (11%)
21. maj 2026688 kr76 kr (12%)
20. maj 2026612 kr76 kr (11%)
18. maj 2026688 kr6 kr (1%)
17. maj 2026682 kr70 kr (11%)
16. maj 2026612 kr76 kr (11%)
15. maj 2026688 kr6 kr (1%)
14. maj 2026682 kr70 kr (11%)
13. maj 2026612 kr76 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret