Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986445411
Pris fra 1.181 krtil 1.437 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1181 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, sort
1.181 kr
Til butik
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, sort billede

Produktinformation

Tanto - udendørs væglampe med sensor SG's Tanto udendørs væglampe er en utrolig dekorativ væglampe med indbygget sensor. Tanto væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Med sin bagkantsdæmpningsfunktion kan du nemt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: diameter 270 mm, depth 110 mm
EAN: 7021986445411
Varenr.: 6243445413
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tanto Mat-Sort 12,5W 1100 LED 3000K Sensor
1.268,45 kr
Til butik
Tanto Mat-Sort 12,5W 1100 LED 3000K Sensor billede

Produktinformation

Rundt flot væg armatur halvafskærmning og kryds som både kan monteres ude og inde. Udført i trykstøbt pulverlakeret aluminium. Skærm i UV stabiliseret opal polycarbonat. 2 ind/udgange for kabler, mulighed for både synlig og skjult kabling samt sløjfbare h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7021986445411
Varenr.: 15845109170511
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, sort
-12%1.299 kr
Før 1.479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: black
Størrelse: diameter 270 mm, depth 110 mm
EAN: 7021986445411
Varenr.: 6243445413
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, sort
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, sort
1.319 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort
1.344 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Tanto 1100 LED 11,5W 830, 330 lumen, med sensor, sort
1.437 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.181 kr1.181 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.268,45 kr1.268,45 krKøb
3LavprisVVS1.299 kr1.299 krKøb
4Greenline1.299 kr1.299 krKøb
5BilligVVS DK1.319 kr1.319 krKøb
6Elvvs.dk1.344 kr1.344 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.437 kr1.437 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort i 162 dage. Laveste pris i perioden er 1.181 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.253 kr.

Den nuværende pris på 1.181 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.181 kr87,45 kr (7%)
30. maj 20261.268,45 kr87,45 kr (7%)
12. maj 20261.181 kr61,55 kr (5%)
11. maj 20261.242,55 kr61,55 kr (5%)
9. maj 20261.181 kr47 kr (4%)
7. maj 20261.228 kr25 kr (2%)
24. apr. 20261.203 kr39,55 kr (3%)
23. apr. 20261.242,55 kr39,55 kr (3%)
1. apr. 20261.203 kr19 kr (2%)
29. mar. 20261.184 kr58,55 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret