Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986235401
Pris fra 265 krtil 719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 11. apr.

Sammenlign priser på SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Tanto Grafit E27
-14%265 kr
Før 308 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Armaturen Tanto Grafit E27 billede

Produktinformation

Tanto Grafit E27 Produkt beskrivelse: Rundt flot væg armatur med halvafskærmning og kryds som både kan monteres ude og inde. Udført i trykstøbt pulverlakeret aluminium. Skærm i UV stabiliseret opal polycarbonat. 2 ind/udgange for kabler, mulighed for både synlig og skjult kabling samt sløjfbare hurtig klemmer. Korrosionsbeskyttet med 10 års...

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 623540
EAN: 7021986235401
Varenr.: 2753529
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørslampe E27, grafit
599 kr
Til butik
SG Tanto udendørslampe E27, grafit billede

Produktinformation

Rigtig flot udendørs væglampe med E27 fatning Denne SG Tanto udendørslampe er med halv afskærmning og minder meget om den gode gamle Alfa skotlampe. Tanto udendørslampen leveres i 3 forskellige farver. Lampen er udstyret med isolationsklasse IK10, som bet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
EAN: 7021986235401
Varenr.: 6243235403
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tanto Grafit E27
630,21 kr
Til butik
Tanto Grafit E27 billede

Produktinformation

Rundt flot væg armatur med halvafskærmning og kryds som både kan monteres ude og inde. Udført i trykstøbt pulverlakeret aluminium. Skærm i UV stabiliseret opal polycarbonat. 2 ind/udgange for kabler, mulighed for både synlig og skjult kabling samt sløjfba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fatninger
EAN: 7021986235401
Varenr.: 15842748629327
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå
635 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Tanto E27 grafit
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK265 kr304 krKøb
2Greenline599 kr599 krKøb
3EL-GROSSISTEN630,21 kr630,21 krKøb
4Elvvs.dk635 kr635 krKøb
5CS MEGASTORE DK719 kr758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå i 157 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 530 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 410 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 84 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SG Armaturen - Tanto E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026265 kr43 kr (14%)
22. maj 2026308 kr2 kr (1%)
21. maj 2026310 kr2 kr (1%)
20. maj 2026312 kr2 kr (1%)
19. maj 2026314 kr2 kr (1%)
18. maj 2026316 kr2 kr (1%)
17. maj 2026318 kr2 kr (1%)
16. maj 2026320 kr2 kr (1%)
15. maj 2026322 kr2 kr (1%)
14. maj 2026324 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret