Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986435412
Pris fra 1.117 krtil 1.491 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 374 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.095 kr 12. mar.

Sammenlign priser på SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1117 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Tanto grafit 11,5w 1100 led 3000k sensor
1.117 kr
Til butik
SG Armaturen Tanto grafit 11,5w 1100 led 3000k sensor billede

Produktinformation

Tanto Grafit 11,5W 1100 LED 3000K Sensor

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 643541
EAN: 7021986435412
Varenr.: 2894034
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, grå
1.123 kr
Til butik
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, grå billede

Produktinformation

Tanto - udendørs væglampe med sensor SG's Tanto udendørs væglampe er en utrolig dekorativ væglampe med indbygget sensor. Tanto væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Med sin bagkantsdæmpningsfunktion kan du nemt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: gray
Størrelse: 270 mm
EAN: 7021986435412
Varenr.: 6243435410
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, grå
1.199 kr
Til butik
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: gray
Størrelse: 270 mm
EAN: 7021986435412
Varenr.: 6243435410
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, grå
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tanto udendørs væglampe med sensor, grå
1.315 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit
1.344 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATURES Tanto Graphite 12.5W/330lm LED 3000 Kelvin, Sensor
1.491 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.117 kr1.117 krKøb
2LavprisEl1.123 kr1.123 krKøb
3LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
4Greenline1.299 kr1.299 krKøb
5BilligVVS DK1.315 kr1.315 krKøb
6Elvvs.dk1.344 kr1.344 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.491 kr1.491 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit i 155 dage. Laveste pris i perioden er 894 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.042 kr.

Den nuværende pris på 1.117 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for SG Armaturen - Tanto LED 12,5w 3000K med PIR sensor, væglampe IP65 - Grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.117 kr16 kr (1%)
6. maj 20261.101 kr6 kr (1%)
12. mar. 20261.095 kr201 kr (22%)
2. mar. 2026894 kr5 kr (1%)
27. feb. 2026899 kr196 kr (18%)
20. jan. 20261.095 kr1 kr (0%)
31. dec. 20251.094 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret